Korepetycje Gdańsk - matura angielski polski matematyka wos

Ogłoszenie podstawowe

Korepetycje Gdańsk - matura angielski polski matematyka wos

Cena

60

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Historia,
J. angielski,
J. polski,
Matematyka,
Inne
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Szanowni Państwo

Nazywam się Jakub. Jestem studentem I roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam 4 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zarówno w formule stacjonarnej, jak i formule online.

Moi uczniowie mogą się pochwalić poprawą swoich wyników już po pierwszym semestrze. Dzięki nowatorskim metodom nauczania, opartym na wspieraniu pro-aktywności ucznia zarówno podczas zajęć, jak i w przerwie pomiędzy nimi, stopień przyswajania materiału znacząco zwiększa się. Dodatkowo, nieformalny tryb prowadzenia zajęć pozwala na skupienie się na nauce, bez martwienia się o bycie ocenianym, bądź postrzeganym w negatywnym świetle.

Zajęcia prowadzę dla klas 4-8 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Oferuję zarówno pomoc w nauce codziennej, jak również w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty bądź egzaminu maturalnego. Udzielam korepetycje z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki oraz wiedzy o społeczeństwie.

Zajęcia prowadzę stacjonarnie u siebie na Przymorzu (ul. Olsztyńska) lub z możliwością dojazdu na terenie Przymorza i Zaspy, bądź online za pomocą platformy Discord.

Cena zajęć to 60 zł/h. Przy większej ilości godzin tygodniowo (od 3 w górę), cena za godzinę podlega negocjacji. Płatność możliwa jest z góry (za 1 lub więcej godzin), bądź po zajęciach, zarówno gotówką, jak i przelewem zwykłym tudzież BLIK’iem.

Z wyrazami szacunku,
Jakub.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65426322

Aktualizacja: 30.01.2024

Zgłoś

Oferta online

Jakub

605062... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zadzwoń SMS
Wróć do góry