Korepetycje z języka polskiego - egzamin ósmoklasisty i matura

Ogłoszenie podstawowe

Korepetycje z języka polskiego - egzamin ósmoklasisty i matura

Cena

100

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. polski
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO PRYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW KOŃCOWYCH (EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM)

Korepetycje są przeznaczone dla uczniów, którzy w 2024 roku przystępują do egzaminu ósmoklasisty albo do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu online (przez Skype’a) lub w Kościerzynie przy ulicy Gdańskiej 8/3 – w stałym terminie wybranym przez rodziców.

Na zajęciach pracuję z uczniami, bazując na materiałach szkolnych lub arkuszach egzaminacyjnych i materiałach edukacyjnych opracowanych przez Centralną Komisję Edukacyjną oraz rzetelne wydawnictwa oświatowe.

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Co najistotniejsze – uczę, bazując na aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Ponadto przygotowuję dla uczniów notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i skrupulatnie sprawdzam ich wykonanie – przy czym koncentruję się na mocnych stronach uczniów.

Cena za godzinę zegarową zajęć to 100 złotych (zajęcia przygotowujące do egzaminów końcowych trwają 90 minut, a ich koszt to 150 zł za spotkanie).

Podczas zajęć rozwijam u ucznia umiejętności niezbędne na egzaminach, czyli:
  • czytanie ze zrozumieniem;
  • pisanie poprawnych tekstów (opowiadanie, rozprawka);
  • funkcjonalne wykorzystanie wiedzy na temat lektur obowiązkowych;
  • rozumienie kluczowych zagadnień związanych z gramatyką i teorią literatury;
  • korzystanie z podstawowych technik skutecznego uczenia się.
Co zajęcia będę przekazywała uczniom materiał do nauki, z którego będę szczegółowo odpytywała podczas kolejnej lekcji. Poza tym co kilka miesięcy będziemy robić powtórki z tego, co przerobiliśmy wcześniej.

Jak zapewne się domyślasz… na zajęciach ze mną nie jest łatwo, ale jest skutecznie i motywująco, a do tego dbam o dobrą atmosferę podczas zajęć! Odezwij się i umów na pierwsze zajęcia. Razem damy radę!

Aby skutecznie uczyć się przez Skype’a potrzebne są:
  • komputer/laptop z dobrym internetem kablowym, kamerką, mikrofonem oraz zainstalowanym programem Skype;
  • drukarka;
  • telefon z możliwością robienia i wysyłania zdjęć oraz z zainstalowaną aplikacją Skype.
Prowadząca:

Malwina Singer – absolwentka dziennych studiów magisterskich z filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju, pracowała w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym jako redaktor (w tym przy tworzeniu podręczników szkolnych), poza nauczaniem zajmuje się copywritingiem oraz korektą i redakcją tekstów, od lat z powodzeniem przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury (na życzenie przedstawiam dyplomy ze studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych).

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!
Ze względu na charakter mojej pracy nie zawsze mogę odebrać telefon. Jeżeli nie odbiorę, napisz (może to być chociażby krótki esemes o treści "korepetycje") – wtedy oddzwonię do Ciebie możliwie szybko. Na maile staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Kontakt:
Malwina Singer
ul. Gdańska 8/3
83-400 Kościerzyna
tel.: 695238... Wyświetl numer
i...@gmail... Wyświetl e-mail

Sprawdź opinię o firmie Interlinia 1,5 na Facebooku i na Google!

Data dodania ogłoszenia: 06.05.2022

Aktualizacja: 06.03.2024

Zgłoś

Oferta online

Malwina Singer

695238... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Kościerzyna
Gdańska 8/3
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry