Korepetycje z matematyki i języka angielskiego

Ogłoszenie podstawowe

Korepetycje z matematyki i języka angielskiego

Cena

50

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Oferuję korepetycje stacjonarne z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Na zajęciach opracowuje z uczniami bieżące zagadnienia,  pomagam w nadrobieniu zaległości oraz przygotowuje do egzaminów 8-klasisty i matury podstawowej oraz rozszerzonej. 
Bardzo się cieszę, że zainteresowałeś(-aś) się moim ogłoszeniem. Chętnie pomogę rozwiązać Twoje problemy z matematyką!

O mnie:
Jestem absolwentką Liceum numer I w Gdańsku - profil mat-fiz-inf a obecnie studiuję Automatyke, Cybernetyke i Robotyke na Politechnice Gdańskiej.  Matematyka nigdy nie sprawiała mi  problemów. Maturę podstawową z matematyki napisałam na 100%, a rozszerzoną na 85%. Z angielskiego również uzyskałam wysokie wyniki. Jestem cierpliwa i opanowana, w razie problemów ze zrozumieniem zawsze tłumaczę do skutku. Korepetycji udzielam od 5 lat, w tym czasie współpracowałam z uczniami na każdym poziomie edukacji, również takimi ze znacznymi brakami oraz dyskalkulią. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma osób których nie da się nauczyć matematyki jak i angielskiego ;)

Forma zajęć:
Zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu (Gdańsk Chełm), bądź z dojazdem do ucznia. 

W razie wątpliwości lub pytań po zajęciach można się dodatkowo ze mną kontaktować poprzez komunikatory Messenger, WhatsApp oraz telefonicznie.

Data dodania ogłoszenia: 20.02.2024

Zgłoś

Oferta online

Maja

Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Chełm
Wróć do góry