Korepetytor Języka Angielskiego Dla Najmłodszych

Ogłoszenie nieaktualne

Korepetytor Języka Angielskiego Dla Najmłodszych

Cena

85

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Udzielam korepetycji dla najmłodszych (przedszkolaki, klasa 1-4). Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz obywatelem USA. Już na studiach wyjeżdżałam na wakacyjne programy pracy do USA a po studiach zamieszkałam na stałe w USA. Po 12 latach stałego pobytu w USA wróciłam do Polski na stałe i chciałabym się podzielić moją wiedzą. Korepetycji udzielam od ponad 3 lat, współpracując z Polakami mieszkającymi na całym świecie. 

Po angielsku mówię i myślę przez 100% każdego dnia. Obecnie pracuję dla angielskiej firmy, której siedziba znajduje się w UK.
Zawsze prowadzę lekcje angielskiego tak aby były one odzwierciedleniem tego, jak na co dzień używa się tego języka. Najważniejszą rzeczą, którą zawsze próbuje osiągnąć z uczniem to przełamanie barier językowych oraz strachu przed publicznymi wystąpieniami w obcym języku. Nauka nie jest straszna, będziemy się bawić językiem angielskim tłumacząc ulubione piosenki, tłumacząc bajki/ filmy oraz poznawać podstawy gramatyki. Pragnę aby uczeń przełamał wszelkie bariery, nabrał wiary w siebie i nabrał wiatru w żagle. Ja chcę w Tym pomóc. Dlatego jeśli zależy Wam na tym aby Wasze dziecko rozmawiało naturalnie po angielsku, nie bało używać się tego języka lub po prostu pomogło Wam w rozmówkach z obcokrajowcami na wycieczce zagranicznej, to napiszcie do mnie! Zrobię co w mojej mocy aby atmosfera była przyjazna i serdeczna, ale żeby student wyniósł z naszych spotkań autentyczne umiejętności. 

Data dodania ogłoszenia: 11.04.2024

Wróć do góry