Profesjonalne korepetycje z matematyki - wolne miejsca!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 2

Profesjonalne korepetycje z matematyki - wolne miejsca!

Cena

90

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Oferuję korepetycje stacjonarne oraz online z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Na zajęciach opracowuje z uczniami bieżące zagadnienia,  pomagam w nadrobieniu zaległości oraz przygotowuje do egzaminów 8-klasisty i matury podstawowej oraz rozszerzonej. 
Bardzo się cieszę, że zainteresowałeś(-aś) się moim ogłoszeniem. Chętnie pomogę rozwiązać Twoje problemy z matematyką!

O mnie:
Jestem absolwentką studiów inżynierskich i magisterskich kierunku Budownictwo na Politechnice Gdańskiej.  Matematyka nigdy nie sprawiała mi  problemów. Maturę podstawową z matematyki napisałam na 100% (rok 2010). Jestem cierpliwa i opanowana, w razie problemów ze zrozumieniem zawsze tłumaczę do skutku. Każdą rzecz można wytłumaczyć na wiele sposobów, wystarczy tylko znaleźć taki który do ucznia przemawia. Aktualne problemy zazwyczaj wiążą się z zaległościami z przeszłości więc w razie potrzeby staram się sprawnie wypełnić luki potrzebne do realizacji bieżącego materiału. Korepetycji udzielam od 9 lat, w tym czasie współpracowałam z uczniami na każdym poziomie edukacji, również takimi ze znacznymi brakami oraz dyskalkulią. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma osób których nie da się nauczyć matematyki ;)

Forma zajęć:
Zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu (Gdańsk Osowa ul. Diany), u ucznia bądź online (przez Skype). Posiadam tablet graficzny, przez co moje notatki są takie same jak na papierze. 

Bardzo zachęcam do samodzielnej pracy w domu. W razie wątpliwości lub pytań po zajęciach można się dodatkowo ze mną kontaktować poprzez komunikatory Messenger, WhatsApp oraz telefonicznie.

Cennik:
U mnie bądź online
1) Od poniedziałku do piątku
45 min - 90 zł
60 min - 110 zł
75 min - 135 zł
90 min - 160 zł
120 min (z rzędu) - 200 zł
2) W soboty
45 min - 110 zł
60 min - 130 zł
75 min - 160 zł
90 min - 190 zł
120 min (z rzędu) - 240 zł
Zajęcia z dojazdem
75 min - od 170 zł*
90 min - od 180 zł*
120 min (z rzędu) - od 230 zł*
* cena do ustalenia indywidualnie w zależności od lokalizacji i możliwości

Możliwe są również zajęcia 2-osobowe dla osób uczęszczających do tej samej klasy, które znacząco nie odbiegają od siebie poziomem. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów.

Możliwe godziny zajęć:
Poniedziałek - piątek 7:00-22:00
Sobota 8:00-15:00

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się spotkania trwające 75 min lub 1,5 h, ale oczywiście to kwestia indywidualnych potrzeb i preferencji. Uwaga! W razie potrzeby Klient jest zobowiązany odwoływać zajęcia do godziny 20:00 dnia poprzedzającego zajęcia.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) korepetycjami, zadzwoń lub napisz:
• telefon: [ukryte] (jeżeli nie odbieram proszę o sms, postaram się oddzwonić najszybciej jak tylko będę mogła)
• e-mail: [ukryte]

Data dodania ogłoszenia: 16.08.2023

Aktualizacja: 02.06.2024

Wróć do góry