Energoterapia - idealna na jesień i zimę - masaże energoterapeutyczne

Ogłoszenie nieaktualne

Energoterapia - idealna na jesień i zimę - masaże energoterapeutyczne

Cena

220

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

NOWOŚĆ - Energoterapia - idealna na jesień i zimę - masaże energoterapeutyczne
W naszym gabinecie wykonujemy sesje masaży mające na celu zarządzane energią oraz prowadzenie jej we właściwym kierunku. Poprzez pracę z cienką energią pomagamy usunąć z ciała negatywne emocje, uczucia oraz dręczące myśli. W ten sposób odblokowujemy twoje ciało fizyczne. Niewyrażone emocje, przechodzą w napięcia i bóle mięśni, stawów i całego ciała. Aby przywrócić i zharmonizować przepływy energii w organizmie, stworzyliśmy dla Państwa pakiet sesji energetycznych:
Sesja oczyszczania
Masaż ajurwedyjski, który obejmuje wiele różnorodnych typów masaży, terapii i zabiegów, mających na celu przywrócenie równowagi ciała, umysłu i duszy oraz zdolności naszego organizmu do samouzdrawiania.
Skuteczność tego masażu opiera się na użyciu specjalnie dobranych olejów i mieszanek ziołowych. Dostępne w gabinecie masażu w Rumi, można zarezerwować termin telefonicznie na [ukryte] .
Sesja uwalniania
Technika masażu MER nazywanej „rozciągnięciem powięziowym”, która pomaga zlokalizować i fizycznie uwolnić ograniczenia w mięśniach oraz otaczającej je tkance powięziowej, kryjącej traumatyczne wspomnienia. Wykwalifikowany terapeuta pracuje z tkanką, a to powoduje uwalnianie się wspomnień, ciało spontanicznie „odgrywa” ruchy związane z pamięcią traumy. To uwolnienie inicjuje relaks, odblokowanie zamrożonych segmentów układu nerwowego. Taka transformacja ustanawia ponownie połączenie pomiędzy mózgiem a tkanką przetrzymującą traumę, pozwala na uleczenie i uzdrowienie.
Sesja uzdrawiania
Masaż bioenergetyczny - oprócz ciała fizycznego masuje się równocześnie otaczające je ciała energetyczne. Usuwa blokady emocjonalne i pomaga w naturalnym przepływie energii przez ciało. Masaż oczyszcza i odtruwa organizm, podnosi odporność, pozytywnie wpływa na układ trawienny, pobudza krążenie, uelastycznia stawy, powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Masaż połączony jest z aromaterapią.
Sesja odblokowania
Cudownie odprężająca, dlatego polecana jest osobom, które mają problemy ze snem, zmagają się z chronicznym przemęczeniem i stresem. Masaż gorącymi kamieniami pobudza układ limfatyczny i krwionośny, doskonale rozluźnia mięśnie, pomaga także w walce z cellulitem. Ładuje akumulatory, radzi sobie ze smutkiem i przygnębieniem.
Sesja energetyczna dla Kobiet
Sesja obejmuje pracę z podświadomością, lękami, napięciami w ciele i dążymy do osiągnięcia pozytywnego myślenia i usunięcia zaburzeń psychosomatycznych.
Pomaga w otwieraniu kobiecej energii, zdrowia, motywacji i rozluźnianiu ciała, a także w wyregulowaniu pracy kobiecego organizmu.
Szczególnie polecana kobietom w czasie menopauzy.
W stałej ofercie: masaże rehabilitacyjne, lecznicze, relaksacyjne
Zapraszamy na kursy i szkolenia dla masażystów, terapeutów oraz osób początkujących. Tel +48 [ukryte]
Gabinet Masażu Holistycznego Czas Relaksu
84-230 Rumia ul. Kosynierów 80D/2
Rezerwacja wizyt + 48 [ukryte]
 
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 18.10.2022

Aktualizacja: 15.10.2023

Wróć do góry