Fryzjer z dojazdem do klienta!

obserwuj
Zamów ofertę na e-maila
Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Fryzura
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Jeżeli masz już dość jeżdżenia i czekania w kolejkach w salonach fryzjerskich, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferuje profesjonalne usługi fryzjerskie w domu klienta! Prywatny fryzjer, na umówioną wcześniej godzinę w wyznaczonym miejscu! Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, pracuję tylko na bezpiecznych i sprawdzonych kosmetykach do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie bez wychodzenia z domu!
Moimi klientami są również osoby niepełnosprawne, zarówno dzieci jak i dorośli. Jeżeli z różnych powodów nie możesz udać się do salonu, zaproś fryzjera do domu!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa (Covid-19) w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, przestrzegam zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosuje się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie zasad higieny. Do klienta przyjeżdżam w maseczce lub przyłbicy, z płynem dezynfekcyjnym do rąk jak i narzędzi. Na miejsce dojeżdżam z czystym zdezynfekowanym sprzętem, ale na życzenie klienta jestem przygotowana na ponowną dezynfekcję.

Obszar dojazdu to okolice Pruszcza Gdańskiego, całe Trójmiasto oraz niedaleko położone miasteczka na terenie woj. Pomorskiego.


Proszę o kontakt głównie telefoniczny/smsowy.

Zapraszam na moją domową stronę:
http://www.FryzjerkaMonika.pl
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Fryzjer z dojazdem do klienta!

Oferta, którą oglądasz

Fryzjer z dojazdem do klienta!

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie podstawowe

Monika Świech

514045... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański 
Ważne jeszcze 20 dni (do 22.12.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64457361
  • Data wprowadzenia: 03.09.2021
  • Aktualizacja: 18.11.2022
Zadzwoń SMS