Kobido- sztuka piękna w Twoim domu

Ogłoszenie nieaktualne

Kobido- sztuka piękna w Twoim domu

Cena

150

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Witam Cię serdecznie Nazywam się Kasia i jestem certyfikowaną terapeutką twarzy. Swoją wiedzę i praktykę nabyłam w najlepszej Akademii w Polsce. Fascynuje mnie twarz i praca w tkankach. Poprzez stymulację odpowiednich mięśni jesteśmy w stanie poprawić, a nawet dokonać nierchirugicznego liftingu twarzy . Kocham to co robię,a praca daje mi spokój i ukojenie.
Oferuje masaż Kobido,Hadado  oraz terapie Zoga Face Integration, Masaże Ajurwedyjskie,
Klasyczne i Relaksacyjne
KOBIDO- to jeden z najstarszych masaży na świecie.Jego historia sięga XIV wieku. Legenda głosi,że rytuał tego masażu był wynikiem walki między dwoma mistrzami tego masażu. Jest to najbardziej zaawansowana technika masażu twarzy.
KOBIDO- w tłumaczeniu oznacza :
„Drogę do naturalnego piękna”
W przeszłości technika ta zarezerwowana była tylko dla rodziny cesarskiej.Na szczęście to ograniczenie zostałam zniesione i możemy cieszyć się efektami tego fenomenalnego masażu współcześnie.
Masaż KOBIDO jest również znamy jako : NIECHIRURGICZNY MASAŻ TWARZY.
Już po pierwszym zabiegu dostrzegalne i odczuwalne są jego efekty- spłycenie zmarszczek,ujędrnienie skóry,poprawa owalu twarzy oraz promienny i wypoczęty wygląd. Etapy masażu KOBIDO:
* masaż pleców
*demakijaż
*uelastycznianie
*relaksacja
*drenaż limfatyczny
*lifting
*modelowanie
*akupresura
*relaksacja
*masaż głowy
*okład z gorących ręczników
*peeling kawitacyjny / maska ( opcjonalnie) Przeciwskazania do masażu :
* trądzik różowaty *duże nadciśnienie tętnicze *aktywne stany zapalne , rany w okolicy twarzy *podwyższona temperatura ciała *implanty, zabiegi stomatologiczne - do pełnego wygojenia *nici haczykowe * I trymestr ciąży bądź zagrożona ciąża *zabiegi medycyny estetycznej zależnie od wykonywanego zabiegu ( do konsultacji )
75 min masażu/ 150 zł
90 min masażu / 200 zł
Peeling kawitacyjny / maska - 50 zł Cena obejmuje dojazd na terenie Gdańska Sopot i Gdynia dodatkowy koszt dojazdu 20 zł Dojeżdżam na terenie Trójmiasta Okolice do indywidualnego kontaktu.
Z gorącymi uściskami Kasia

Data dodania ogłoszenia: 19.06.2024

Aktualizacja: 19.06.2024

Wróć do góry