Wróć do góry

Leczenie przepukliny kręgosłupa, dyskopatii, rwy kulszowej, rwy udowej

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

120

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Rehabilitacja

Treść ogłoszenia

 Skorzystaj z metody nieoperacyjnej leczenia bólów kręgosłupa i przepukliny dysku. Leczymy nawet te przypadki które zostały zakwalifikowane do operacji i które przeszły leczenie rehabilitacyjne bez rezultatów; w tych przypadkach osiągamy stany bez bólowe z możliwością normalnego komfortowego funkcjonowania. W każdym przypadku w pierwszej kolejności powinny być wykorzystane wszystkie możliwe sposoby leczenia nieoperacyjnego. W tamtym roku na ponad 1000 osób z bólami kregosłupa leczonych w moich placówkach tylko 3 osoby wyszły bez zadowalających efektów. W tych wyleczonych przypadkach znajdują się także osoby zakwalifikowane do operacji z silnymi bóle i przepuklinami dysków u których standardowe leczeni nie przynosiło rezultatu. Z racji tego że przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie większość pacjentów która do mnie trafia to trudne przypadki ; są to Pacjenci którzy wcześniej byli u lekarza ogólnego, neurologa, ortopedy, rehabilitacji NFZ i prywatnych terapeutów i jeżeli to nie pomogło to trafiają do mnie, te przypadki leczę ze skutecznością 99% więc można powiedzieć że leczę przypadki uznane za niemożliwe do wyleczenia drogą nieoperacyjną. W tych przypadkach uzyskuje stan w większości całkowicie bez bólowy i mobilny tzn. Pacjent może normalnie funkcjonować bez konieczności przyjmowani leków i wykonywania operacji. Warto skorzystać z takiego sposobu leczenia jeżeli ktoś jest zakwalifikowany do operacji kręgosłupa. trzeba zauważyć iż wykonywane przeze mnie leczenie jest bardziej komfortowe dla Pacjenta, nie niesie ryzyka komplikacji, i jest szybsze oraz bardziej skuteczne. Czas wykonywanego przez mnie leczenia w przypadku silnej przepukliny dysku zakwalifikowanej do operacji to około 3 tygodni więc szybciej od postępowania operacyjnie gdzie czas zabiegu plus rehabilitacja to od 4 do 18 tygodni.
 
Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Pomorski Rehabilitant. Jesteśmy zespołem doświadczonych, dyplomowanych specjalistów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów i masażystów. Istniejemy w branży medycznej od ponad 10 lat. Posiadamy 2 lokalizacje gabinetów na  terenie Gdańska wyposażonych w najnowszy sprzęt fizjoterapeutyczny wysokiej jakości oraz Gdyni. Prowadzimy rehabilitację i  fizjoterapię  w takich działach jak: ortopedia, neurologia, rehabilitacja dzieci, sportowa, terapia bólów kręgosłupa i stawów, rehabilitacja domowa.
Specjalizuję się w  diagnozowaniu oraz kompleksowym leczeniem bólów kręgosłupa i stawów. Świetne efekty osiągamy w leczeniu metodą nieoperacyjną (bez interwencji chirurgicznej) schorzeń kręgosłupa oraz stawów obwodowych.Rocznie leczę ponad 1000 osób z bólami kręgosłupa osiągając 99% skuteczność w zmniejszeniu bądź całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych. Stosujemy najefektywniejsze nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu w rozumieniu holistycznym, takie jak: terapia manualna, chiropraktyka, fizjoterapia, ortopedia, farmakoterapia. Wykonujemy również rehabilitacje neurologiczne, w dolegliwościach narządu ruchu, sportowe oraz ortopedyczne.
W SWOJEJ PONAD 10 LETNIEJ PRAKTYCE OPRACOWAŁEM SCHEMAT KOMPLEKSOWEGO LECZENIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA, KTÓRY GWARANTUJE 99% SKUTECZNOŚĆ W ZMNIEJSZENIU BĄDŹ CAŁKOWITYM WYELIMINOWANIU DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH. SCHEMAT OPARTY NA NOWOCZESNYCH TECHNIKACH I APARATURZE MEDYCZNEJ DOBRANY INDYWIDUALNIE DO PACJENTA, KTÓRY LECZY BEZ OPERACJI!
NIE DAJ SIĘ OPEROWAĆ POZWÓL NAM WYLECZYĆ TWÓJ KRĘGOSŁUP!!!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 61022766
  • Data wyróżnienia: 29.03.2023
  • Data wprowadzenia: 05.12.2017
  • Aktualizacja: 06.03.2023