Masaż gorącą świecą

Ogłoszenie podstawowe

Masaż gorącą świecą

Cena

180

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Masaż świecą to nowatorska metoda relaksacyjna, która wpływa pozytywnie na samopoczucie i dobrostan kobiet. Ta unikalna forma masażu wykorzystuje specjalne świece, które są wzbogacone o bogactwo witamin i naturalnych składników odżywczych, takich jak masło shea, olejek arganowy i woski pszczele. Oprócz wspaniałego aromatu, masaż świecą oferuje uczucie relaksującego ciepła, tworząc prawdziwy eliksir dla ciała i duszy. Już sama atmosfera i zmysłowe doznania sprawiają, że kobiety czują się odprężone i zrelaksowane.
Przebieg sesji masażu świecą jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Terapeuta zapala specjalną świecę, a następnie delikatnie wylewa na ciało płynny wosk o jedwabistej konsystencji. Wosk ma przyjemną temperaturę, która nie jest gorąca ani nie parzy skóry. Zamiast zastygać na skórze, wosk tworzy aksamitną powłokę, przypominającą olej do masażu. Terapeuta stosuje techniki masażu relaksacyjnego, wykorzystując właściwości odżywcze i aromatyczne świecy. Wykorzystywane świecie są w 100% naturalne, nie zawierają parafiny, produktów ropopochodnych ani chemicznych aromatów i barwników.
Masaż świecą aromatyczną przynosi wiele korzyści dla samopoczucia i urody kobiet. Działanie antyoksydacyjne zawartych w olejach antyoksydantów pomaga zwalczać wolne rodniki i zapobiega starzeniu się skóry. Skóra staje się aksamitnie gładka, doskonale nawilżona i sprężysta. Masaż świecą pomaga również zwalczać cellulit i łagodzić podrażnienia skóry. Długotrwałe nawilżenie, odżywienie i zabezpieczenie skóry przed wysuszaniem są kolejnymi efektami tego rodzaju masażu.
Podczas masażu gorącą świecą aromatyczną mięśnie cudownie się rozluźniają, a napięcia znikają. To doskonały sposób na odprężenie i redukcję stresu oraz zmęczenia. Sesja masażu świecą staje się czasem wyjątkowego wypoczynku, ukojenia dla ciała i umysłu. Przynosi głębokie odprężenie i poprawę samopoczucia. Po masażu kobiety często odczuwają przypływ energii i sił witalnych, czują się odświeżone i odnowione.
Masaż świecą aromatyczną ma również pozytywny wpływ na metabolizm. Pomaga w przyspieszeniu przemiany materii, co może mieć korzystny efekt na utrzymanie zdrowej wagi i lepsze funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo, regularne wykonywanie masażu świecą przyczynia się do lepszego odżywienia tkanek i detoksykacji organizmu.

masaż dla jednej osoby, 60 min - 180zł


Zapraszam do gabinetu masażu w Rumi, czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21.
Skład zespołu: Tomasz, Anastazja, Anna

Data dodania ogłoszenia: 25.06.2023

Aktualizacja: 03.07.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Czas Relaksu

Masaż relaksacyjny LOMI LOMI NUI

Ogłoszenie maxi

250 zł

Aktualizacja: 11 dni temu

Terapia Polarity - (kręgosłup, migreny, ból głowy, depresja)

Ogłoszenie maxi

180 zł

Aktualizacja: 11 dni temu

Masaż na ból barku, szyi, drętwienie rąk czy bóle ciała

Ogłoszenie maxi

170 zł

Aktualizacja: 11 dni temu

Holistyczny Masaż dla Niezdecydowanych. Hit !!

Ogłoszenie maxi

180 zł

Aktualizacja: 11 dni temu

Tomasz

609107... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Rumia 
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry