Masaż

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 2

Masaż

Cena

200

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Pielęgnacja ciała

Zapraszam  Cię na niesamowite przeżycie, jakim jest:

-tantryczny(poniżej zamieszczam opis masażu)
-kaszmirski
-TAO
-klasyczny
-pałkami bambusowymi
-miseczkami kokosowymi
-relaksacyjny (peeling, masaż woskiem)
Oferuje też usługi z zakresu bioenergoterapii. 

Ceny to
200zł za godzinny wybrany masaż plus koszt dojazdu.
Spotkania prywatne tylko wycena indywidualna
 
Sesja rozpoczęta jest przygotowania ciała i umysłu.
Masaż wykonywany jest na macie lub stole, gorącym olejem połączony z aromaterapią oraz muzyką wprowadzającą w stan błogości i relaksu.
Podczas tej mistycznej podróży pracujemy wszystkimi zmysłami poza wzorkiem, a światło, które przyswietla tworzy ogień zarówno służący ku oczyszczeniu zarówno Twoich zmysłów jak i ciała oraz energii obu stron.
Sesja prowadzona jest sensualnym dotykiem dłoni oraz przedramionami jak przy lomi, a także dodatkowym atutem są elementy zbliżenia ciała w formie otulenia oraz dawania poczucia ciepła, beztroski i bezpieczeństwa osobie przyjmującej ceremonię.
Całość odbywa się w osłonie miejsc intymnych delikatną chustą pareo, tak by nie blokować przepływu energii, mając dostęp do meridianów w ciele.
Masaż tantryczno - bioenergoterapeutyczny nie skupia uwagi na sferze intymnej, natomiast dotykamy miejsca intymne, nie wykonując osobnej manipulacji, aby uaktywnić energię seksualną i przeprowadzić ją do serca oraz wyższych czakr.
Jest to bardzo głębokie przeżycie, wznoszące na wyższe poziomy wibracji zarówno w ciele jak i duszy, a umysł zostaje oczyszczony z nadmiernych myśli oraz chaosu dnia codziennego, co powoduje lekkość oraz harmonię.

Data dodania ogłoszenia: 07.05.2024

Zgłoś

Chris

726475... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
3 Maja 
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry