Masaż relaksacyjny ujędrniający piersi i walka z rozstępami

Ogłoszenie nieaktualne

Masaż relaksacyjny ujędrniający piersi i walka z rozstępami

Cena

190

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

          Na wstępnie chciałbym dodać, że jestem profesjonalnym zawodowym masażystą, a moja praca jest pasją. Przychodząc do mnie otrzymujesz wsparcie, wyszukuję źródło problemu i jego rozwiązuję. Specjalizuję w masażach kultury wschodu, m.in tajski, ajurweda, medycyna chińska. Przyjmuję w swoim gabinecie masażu w Rumi, ale też mogę przyjechać do Ciebie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Dziś mam dla Ciebie dwa wyjątkowe masaże.


          Pierwszy z nich to ujędrniający masaż piersi. Jeżeli nawet czujesz kompleks na tle wyglądu swoich piersi, to tym bardziej ten masaż jest dla Ciebie, urodziłaś dziecko a twoje piersi zmieniły kształt, elastyczność, jędrność to też jest to spotkanie dla Ciebie. Oprócz masażu piersi jest masaż całego ciała naturalnym olejami, które przecudnie pachną i odżywiają twoją skórę.
Tak jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, tak nie istnieją identyczne piersi. Czy to nie cud, że każda kobieta jest wyjątkowa i posiada niepowtarzalny biust? Dlatego bądźmy dumne z tego cudu i dbajmy o niego pieszcząc go codziennie, traktując jak największy skarb. Poznajmy zalety jakie daje nam tantra piersi.
Według tantry staroindyjskiej sztuki miłości zadbanie o własne piersi jest obowiązkiem, jeśli chcemy odczuwać szczęście. Ta część ciała połączona jest bezpośrednio z czakrą serca, czyli ośrodkiem energetycznym odpowiedzialnym za dawanie i odczuwanie miłości i nie chodzi tu tylko o seks, bo to tylko jeden z jej aspektów. Tantra słowo miłość pojmuje bardzo szeroko, a obdarzać miłością możemy nie tylko partnera, lecz również przyjaciółkę, czy samą siebie.
W naszych czasach kobiety zamknięte są na czułość wobec swojego ciała. Zakrywają piersi bielizną, krępują je, by im nie przeszkadzały w codziennych zajęciach. Jeśli je eksponują, traktują jak towar luksusowy, za który można wiele kupić. Jedno i drugie podejście jest złe, bo zamyka nas na prawdziwą czułość.

Drugim masażem, zabieg jest powstałem rozstępy.
Dzięki zabiegowi
-poprawia się koloryt skóry
-poprawia ukrwienie skóry
-przyspiesza metabolizm
-ujędrnia skórę
-niweluje złogi tłuszczowe
Do masażu używam naturalnych olejów, wybranych olejków eterycznych, a także specjalnego rollera.

Serdecznie Ciebie zapraszam do mojego gabinetu. Wszystkie zabiegi są wykonywane manualnie przy wykorzystaniu naturalnych kosmetyków.
Rezerwacja telefoniczna [ukryte] , jeżeli nie odbieram, proszę zostaw wiadomość tekstowa, a ja do Ciebie odpisze lub oddzwonię.
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 16.11.2022

Aktualizacja: 26.12.2023

Wróć do góry