Masaż tantryczny

Ogłoszenie maxi
obserwuj
2
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 2
Zamów ofertę na e-maila

Masaż tantryczny

Cena

200

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Cześć!
Przychodzę z ofertą masaży:
-tantryczny(poniżej zamieszczam opis masażu)
-kaszmirski
-TAO
Oferuje też usługi z zakresu bioenergoterapii. 
Przyjmuję w gabinecie na ul. Rejenta 12/1 w Gdańsku.
Ceny to
200zł za godzinny wybrany masaż,
Masaż tantryczny zazwyczaj proponuję dwugodzinny.
Ukończyłam 2 etapy kursu masażu tantrycznego u Katarzyny Mołas oraz roczny profesjonalny trening masażu tantrycznego u Freyi Wolnej i Piotra Reischa.
Przyjmuję w soboty i niedziele od godziny 9 do 22 :D
Można kontaktować się ze mną przez cały tydzień telefonicznie lub przez SMS.
Zapraszam na
Stronę internetową:
https://www.ucztazmyslow.com
IG: dominica_massage
YT: ASMR Heavenly Massage
Zamieszczam opis masażu tantrycznego
'Tantra jak i masaż tantryczny daje sposobność do pracy i praktyki uczenia się i nabywania świadomości własnej energetyki. Tantra zawiera w sobie szereg metod, aby zaktywizować nasz układ energetyczny i finalnie oczyścić go i zbalansować. Masaż tantryczny jest czymś podobnym - jedną z metod, która pozwala wejść w system energetyczny, udrożnić go i zasilić czystą praną - energią życia. 
W masażu tantrycznym wykorzystujemy dotyk i świadomość, aby zaktywizować poszczególne centra energetyczne. Osoba przyjmująca taki masaż poddaje się działaniom masażysty podtrzymując przepływ energii własnym nieustającym oddechem. W trakcie takiego masażu / zabiegu mogą pojawić się objawy natury energetycznej - wizje, myślokształty, pobudzenie emocjonalne, niewyrażone i nieujarzmione potrzeby i pragnienia.
A czym nie jest masaż tantryczny, a z czym możesz się spotkać tu i ówdzie.
Masaż Tantryczny na pewno nie jest masażem erotycznym, którego intencją jest szczytowanie czy spełnienie. Intencją masażu tantrycznego nie powinien być orgazm sam w sobie. Wówczas staje się on typową erotyką. Erotyka zakłada seksualne spełnianie się na wiele sposobów i odbywa się poniżej linii pępka. Tantra zaś zaprasza ku wznoszeniu energii życia do wyższych ośrodków w ciele dając możliwość ku pełnej integracji doświadczenia ludzkiego jak i pozwala dostrzec i zaobserwować siebie jako istotę duchową i poza cielesną dzięki czemu mamy szansę poszerzać się i wzrastać. 
Autentyczny masażysta tantryczny wykazuje się stanem medytacji podczas trwania całej sesji. Jest obecny w każdej chwili dając przestrzeń na energetyczny proces osoby przyjmującej masaż. 
Idąc na masaż tantryczny powinieneś spodziewać się procesu energetycznego, który odbywa się w wyniku aktywacji TWOJEJ energii życiowej. Twój oddech jest w stanie wytworzyć jej wystarczająco dużo aby przetransformować wszystko czego potrzebujesz.
W masażu tantrycznym który jest dedykowany osobie przychodzącej na taki masaż nie ma miejsca na „spółkowanie” czy wymianę energii pomiędzy przyjmującym a masażystą. Tantryk działa poprzez obecność, pozwalając Tobie usamodzielinić się w wydobywaniu z siebie potencjału energetycznego i uzdrawianiu i oczyszczaniu siebie. Prawdziwy tantryk tworzy dla Ciebie przestrzeń abyś sam stanął na własnych nogach w życiu i z pomocą własnego oddechu rozwinął energetyczne skrzydła wolności.'
Źródło: Dotyk Obecności www.dotykobecnosci.com
Do zobaczenia!
Dominika
Hi! 
I'm here to offer you 2 types of massages.
-deep tissue massage with medical fire cups
-tantric
I also offer biotherapy treatment.
My studio is located on Rejenta 12/1 street in Gdańsk. The prices are 200zł for classics massage (1 hour, chosen part of the body and 400zł for tantric massage (2hours).
I work on saturdays and sundays from 9AM to 10PM :D
You can follow my work on:
IG: dominica_massage
YT: ASMR Heavenly Massage
See you there!
Dominika

Data dodania ogłoszenia: 08.06.2022

Aktualizacja: 10.06.2024

Zgłoś

Masaż tantryczny

Oferta, którą oglądasz

Masaż tantryczny

Zapytaj o ofertę

Dominika Gacek

606436... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wzgórze Mickiewicza
Rejenta 12/1
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry