Masaże na rwę kulszową, Mrowienie, drętwienie i przeraźliwy ból

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 2

Masaże na rwę kulszową, Mrowienie, drętwienie i przeraźliwy ból

Cena

170

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Pierwsza wizyta - 170 zl, kolejne 150 zł.
CZAS RELAKSU Gabinet Masażu
Rumia ul. Kosynierów 80d/2
Kontakt [ukryte]
Czynne poniedziałek - sobota w godzinach 10-21.


Mrowienie, drętwienie i przeraźliwy ból, który czujesz na całej długości nogi – od pośladka, przez udo i łydkę, aż do stopy. Rwa kulszowa. Co robić, żeby poczuć ulgę? Istnieje masaż na rwę kulszową, który pomoże przetrwać trudny czas rekonwalescencji.

Rwa kulszowa a masaż
Pamiętaj, że jeśli przyczyną Twojego bólu jest rwa kulszowa, to jego źródło wcale nie znajduje się w miejscu, gdzie go czujesz. Jest to ból promieniujący, a jego przyczyną jest kręgosłup lędźwiowy. Dysk uciska na nerw, co powoduje Twoje dolegliwości. Na szczęście w masażu możesz znaleźć odrobinę ulgi.

Podczas zabiegu zadbam przede wszystkim o Twoje poczucie komfortu i taką pozycję, w której ból będzie jak najmniej dokuczliwy. Moje dłonie precyzyjnie rozmasują punkty, które odpowiedzialne są za odczuwane przez Ciebie dolegliwości. Nie wyleczy to ich przyczyny, ale przyniesie Ci znaczącą ulgę i oddech od bólu. Nie zapomnij jednak, by równolegle leczyć swój kręgosłup, co – w połączeniu z masażem – przyniesie świetne efekty. Podczas masażu rozbiję punkty spustowe, a także dokładnie zadbam o Twoje stawy i mięśnie. Zwiększy się ich ukrwienie, a dzięki temu szybciej będą się regenerować. Masaż na rwę kulszową pozwoli Ci wrócić do zdrowia, a jednocześnie stanowczo złagodzić ból.

Kontakt [ukryte]
Czynne poniedziałek - sobota w godzinach 10-21.


Zapraszam
Tomasz
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65095984

Aktualizacja: 15.10.2023

Wróć do góry