GDYNIA-WEEKENDOWY KURS na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego 08-10.11.2019

powrót do listy
Rodzaj szkolenia
Zawodowe

Treść ogłoszenia

NAJBLIŻSZY KURS 08-10.11.2019! 

ZAPRASZAMY SZYBKI, SKUTECZNY KURS na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego w GDYNI przeprowadzony w 1 weekend! Godziny szkolenia: piątek 17-20.00, sobota-niedziela: 9-17.00. UWAGA : KURSY odbywają się w odstępie co ok 2-3 tygodniowym DLA MAŁEJ GRUPY - DO 7 OSÓB! 
GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz konkretne materiały egzaminacyjne ( aktualne pytania testowe , zadania z rozwiązaniami + wzory i książkę) , a przede wszystkim wiedzę równie konkretną i łatwo przyswajalną . NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE. 

PROGRAM SZKOLENIOWY:

PIĄTEK:
- informacje o egzaminie ( jak wygląda, ile trwa , jakie zasady punktacji itp)
- przykłady i nauczenie zadań z "leasingu" (wyliczanie kosztów całkowitych dla I i II roku działalności firmy, obliczanie ceny za realizację usługi, nadwyżki przychodu, zysku netto, ocena opłacalności inwestycji)

SOBOTA:
- przykłady i nauczenie zadań z " ZUS-U" ( wyliczanie płacy netto, brutto kierowców przy różnych założeniach - urlop bezpłatny, nadgodziny, dodatek stażowy; wyliczenie obciążeń finansowych pracodawcy z tyt zatrudnienia kierowców; jakie są obciążenia finansowe pracownika; obliczanie podatku dochodowego faktycznie odprowadzanego do Urzędu Skarbowego),
- teoria z czasu pracy kierowców z krótkimi przykładami,
- rozpoczęcie rozwiązywania zadań z czasu pracy kierowców ( podwójna osada, pora nocna, uzasadnienie liczebności załogi wykonującej dana trasę), planowane jest zrobienie 1-wszego zadania z dokładnym wyjaśnieniem zasad czasu pracy kierowców).

NIEDZIELA:
- rozwiązywanie zadań z czasu pracy kierowców ( obsada podwójna, obsada pojedyncza, pora nocna, zadania z promami - podział odpoczynku regularnego: ląd + prom, przestrzeganie doby rozliczeniowej  itp ). Wszystkie zasady czasu pracy kierowców wytłumaczone w sposób łatwy i zrozumiały,
- teoria - omówienie materiału teoretycznego, który obowiązuje na egzaminie. Przekazane zostaną pytania testowe , które są obecnie na egzaminie ( ok 800 konkretnych pytań) .

PO KURSIE STACJONARNYM ZAPEWNIONY JEST INDYWIDUALNY KONTAKT Z WYKŁADOWCĄ, CELEM KONSULTACJI W TRAKCIE SAMODZIELNEGO ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ CZY TESTÓW.

Miejsce prowadzenia szkolenia: ul. Legionów, Gdynia. Na szkoleniu zapewniony serwis kawowy , obiad w sobotę i niedzielę. 

SCHOOL-TRANS Profesjonalne szkolenia z transportu i spedycji.
+ 487957... Wyświetl numer 79
s...@wp.pl Wyświetl e-mail
Ogłoszenie podstawowe
+48795... Zadzwoń
s...@wp.pl Wyświetl e-mail
School-Trans
Adres
Gdynia Leszczynki
Ważne jeszcze 43 dni (do 02.01.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62307987
  • Data wyróżnienia: 16 października 2019
  • Data wprowadzenia: 23 lutego 2019
  • Aktualizacja: 31 października 2019
  • Wyświetleń: 284
  • Wyświetleń na liście: 8 423
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS