Gdynia - kurs na certyfikat kompetencji zawodowych

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Rodzaj szkolenia
Zawodowe

Treść ogłoszenia

NAJBLIŻSZY KURS  GDYNIA 22-23 sierpień 2020! 

ZAPRASZAMY SZYBKI, SKUTECZNY KURS na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego w GDYNI przeprowadzony w 1 weekend! Godziny szkolenia: piątek 17-20.00, sobota-niedziela: 9-17.00. UWAGA : KURSY odbywają się w odstępie co ok 2-3 tygodniowym DLA MAŁEJ GRUPY - DO 7 OSÓB! 
GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz konkretne materiały egzaminacyjne ( aktualne pytania testowe , zadania z rozwiązaniami + wzory i książkę) , a przede wszystkim wiedzę równie konkretną i łatwo przyswajalną . NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE. 

PROGRAM SZKOLENIOWY:

PIĄTEK:
- informacje o egzaminie ( jak wygląda, ile trwa , jakie zasady punktacji itp)
- przykłady i nauczenie zadań z "leasingu" (wyliczanie kosztów całkowitych dla I i II roku działalności firmy, obliczanie ceny za realizację usługi, nadwyżki przychodu, zysku netto, ocena opłacalności inwestycji)

SOBOTA:
- przykłady i nauczenie zadań z " ZUS-U" ( wyliczanie płacy netto, brutto kierowców przy różnych założeniach - urlop bezpłatny, nadgodziny, dodatek stażowy itp,
- teoria z czasu pracy kierowców z krótkimi przykładami,
- rozpoczęcie rozwiązywania zadań z czasu pracy kierowców ( podwójna osada, pora nocna, uzasadnienie liczebności załogi kursów/obsady)
NIEDZIELA:
- rozwiązywanie zadań z czasu pracy kierowców ( obsada podwójna, obsada pojedyncza, pora nocna, zadania z promami - podział odpoczynku regularnego.
Wszystkie zasady czasu pracy kierowców wytłumaczone w sposób łatwy i zrozumiały,
- teoria - omówienie materiału teoretycznego, który obowiązuje na egzaminie. Przekazane zostaną pytania testowe , które są obecnie na egzaminie ( ok 700 konkretnych pytań) .

PO KURSIE STACJONARNYM ZAPEWNIONY JEST INDYWIDUALNY KONTAKT Z WYKŁADOWCĄ, CELEM KONSULTACJI W TRAKCIE SAMODZIELNEGO ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ CZY TESTÓW.

Miejsce prowadzenia szkolenia: ul. Legionów, Gdynia. Na szkoleniu zapewniony serwis kawowy , obiad w sobotę i niedzielę. 

SCHOOL-TRANS Profesjonalne szkolenia z transportu i spedycji.
+ [ukryte] 79
[ukryte]  
  • Numer ogłoszenia: 62307987
  • Data wyróżnienia: 22 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 23 lutego 2019
  • Aktualizacja: 13 lipca 2020
  • Wyświetleń: 624
  • Wyświetleń na liście: 11 874