Kurs joga twarzy online

Ogłoszenie nieaktualne

Kurs joga twarzy online

Cena

350

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zdrowie i uroda

Joga Twarzy to jedna z naturalnych metod pozwalających na zachowanie skóry twarzy w dobrej kondycji. Poza efektem wizualnym stanowi również doskonałą formę relaksu

Oferowany kurs prezentuje bardzo kompleksowe ujęcie jogi twarzy – od indyjskiej diagnostyki twarzy, poprzez ćwiczenia, do technik rozluźniania mięśni i ogólnej relaksacji. Połączenie ich wszystkich gwarantuje niesamowite rezultaty zdrowotne. Kurs dedykowany jest dla każdego, kto chce w naturalny i holistyczny sposób poprawić swój wygląd i zdrowie. Przeznaczony jest również dla osób, które pracują zawodowo w takich branżach jak przede wszystkim kosmetologia czy inne związane z szeroko pojętą służbą na rzecz poprawy zdrowia i wyglądu człowieka. Kurs oferuje niezwykle przydatne narzędzie w tego rodzajach profesjach.

Zajęcia poprowadzi Prof. nadzw. dr hab. Dorota Kamińska-Jones - specjalista z kultury indyjskiej, kosmetolog, certyfikowana w Wielkiej Brytanii trenerka Jogi Twarzy, certyfikowana w Indiach kosmetolog ajurwedyjska, specjalistka od holistycznych i integracyjnych terapii twarzy.

Termin: 12-13 grudnia 2023 r. 
Godzina: 17:00-20:15
Koszt: 350 zł 


Udział w szkoleniu potwierdzony jest wydaniem certyfikatu.
Szczegóły oferty oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie: 
https://www.wsz.pl/joga-twarzy/


Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 14.11.2023

Wróć do góry