Kurs Masaż Kobido i kinesiotaping estetyczny twarzy.

Ogłoszenie nieaktualne

Kurs Masaż Kobido i kinesiotaping estetyczny twarzy.

Cena

1 300

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zdrowie i uroda

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w kursie KOBIDO + kinesiotaping estetyczny twarzy.

KOBIDO - To japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry, która pozwala na uzyskanie efektu odmłodzonej i wygładzonej skóry twarzy, a także wydobycia naturalnego blasku bez inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. To zaawansowana forma stymulacji mięśni twarzy, której rezultaty widoczne są niekiedy już od pierwszego zabiegu.

Kinesiotaping estetyczny – to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny polegający na oklejaniu twarzy i ciała specjalnymi taśmami kinesio-tape.  Metoda może być stosowana jako samodzielna terapia lub w połączeniu z masażem, terapią manualną czy drenażem limfatycznym. Kursanci poznają różne formy aplikacji,  które wzmocnią i podtrzymają zakładane cele zabiegowe i efekty masażu Kobido.Dwudniowe szkolenie pozwoli uczestnikom na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności praktycznych, niezbędnych do prawidłowego wykonywania masażu Kobido.

Zajęcia poprowadzi Pani mgr Żaneta Gałecka-Szczerba - fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Kurs realizowany jest w nowoczesnej,  profesjonalnie wyposażonej pracowni do masażu. Uczestnicy po zakończonym kursie otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu oraz materiały dydaktyczne. 


Termin: 20-21 lipca  2024 r.
Czas trwania kursu: 20h dydaktycznych  (1h = 45 minut)

Szczegółowy opis oferty oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
https://www.wsz.pl/kursy-i-szkolenia/masaz-kobido/

 

Data dodania ogłoszenia: 22.06.2024

Wróć do góry