Lekcje gry na pianinie

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 2

Lekcje gry na pianinie

Cena

90

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj szkolenia
Artystyczne

Dzień dobry,
zapraszam do wspólnej podróży po świecie dźwięków :)

Marzysz o grze na pianinie? Zastanawiasz się czy warto spróbować? To właśnie znak dla Ciebie - odważ się! Marzenia są po to by je spełniać.
Wierzę, że nigdy nie jest za późno na naukę - w tym gry na pianinie. Mój najstarszy uczeń ma 57 lat i radzi sobie świetnie!

W atmosferze wzajemnego szacunku, przy dobrej kawie/herbacie rozpoczniesz przyjaźń z 88 klawiszami. Nauka będzie przyjemnością, a rezultaty Ciebie zaskoczą - obiecuję. :) 
Daj sobie tylko szansę.

Pierwsza lekcja tj. próbna jest bezpłatna. To czas na zapoznanie siebie, umiejętności, celów ucznia i ustalenie nauki oraz czasu jej trwania.
Następne lekcje, w zależności od czasu ich trwania (trzy warianty: 30 min, 45 min, 60 min) będą na bieżąco ustalane. 
Koszt lekcji:
30 min - 50 zł
45 min - 70 zł
60 min - 90 zł

Przy zakupie 5 lekcji z góry - 50 zł przy każdym wariancie czasu lekcji.

Uczę dzieci od 7 roku życia*, młodzież oraz dorosłych :) 

Lekcje prowadzone są u mnie w domu na profesjonalnym pianinie. Rumia Janowo ul. Stoczniowców - jeśli jesteś gdzieś w okolicach mogę dojechać, kwestia ustalenia. Z racji, że nie jestem mobilna dojazd jest możliwy tylko w zakresie komunikacji publicznej.*nie podejmuję się nauki dzieci poniżej 7 roku życia ze względu na ich słabą koncentrację. Dzieciaczki poniżej 7 roku życia szybko się rozpraszają, tutaj sugeruję lekcje rytmiki gdzie ciągle się coś dzieje. Poprzez taniec i śpiew, granie na instrumentach dzieciaczki nie tylko się dobrze bawią, ale również fantastycznie chłoną wiedzę. Polecam takie rozwiązanie, kochani Rodzice :)
 
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 10.01.2024

Aktualizacja: 10.01.2024

Wróć do góry