Lekcje strzelectwa i przygotowanie do egzaminu strzeleckiego

Ogłoszenie nieaktualne

Lekcje strzelectwa i przygotowanie do egzaminu strzeleckiego

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Zapraszamy na lekcje strzelectwa i przygotowanie do egzaminu strzeleckiego!

Czy marzysz o opanowaniu sztuki strzelania? Chciałbyś zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do uzyskania licencji strzeleckiej? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

Strefa Celu, renomowana szkoła strzelecka, oferuje kompleksowe lekcje z zakresu strzelectwa oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminu strzeleckiego. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie strzelectwa.

W naszej ofercie znajdziesz:

1. Lekcje strzelectwa indywidualne - dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Instruktor poświęci Ci całą uwagę, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności w komfortowych warunkach.
2. Lekcje strzelectwa grupowe - doskonała okazja do nauki w przyjaznej atmosferze i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami strzelectwa.
3. Przygotowanie do egzaminu strzeleckiego - nasz zespół instruktorów pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, abyś zdał egzamin strzelecki z sukcesem.
4. Integracje firmowe oraz wieczory panieńskie/ kawalerskie.

Dodatkowo, nasza szkoła strzelecka dysponuje nowoczesnym sprzętem strzeleckim oraz zapewnia bezpieczne warunki treningowe.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem lub potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu do egzaminu strzeleckiego, skontaktuj się z nami już dziś! Zapisy prowadzimy telefonicznie pod numerem [ukryte] lub przez naszą stronę internetową www.strefacelu.com.pl.

Nie trać czasu i zacznij realizować swoje marzenia o mistrzowskim strzelaniu już teraz! Zapraszamy do Strefy Celu - miejsca, gdzie pasja i profesjonalizm spotykają się w doskonałym połączeniu.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65499072

Aktualizacja: 29.10.2023

Wróć do góry