Szkolenie:

powrót do listy
obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
150
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

I Szkolenie z dr Martą Holeksa:
„Jak się sprzedać, to za wysoką cenę” - czyli psychologiczny autoportret drogą do sukcesu.


Wchodzisz do całkiem nowego sklepu spożywczego. Mijasz kolejne regały, kupujesz kolejne produkty z przygotowanej wcześniej listy i w pewnym momencie zatrzymujesz się przy zupełnie przypadkowym dziale. Zakupiłaś/eś już wszystko co miałaś/eś, ale w blasku sklepowych świateł zwraca Twoją uwagę ten jeden, całkowicie nieznany dla ciebie produkt - ten jeden wśród kilkudziesięciu innych tego samego rodzaju produktów. Bierzesz go do ręki, a następnie dokładasz do swojego koszyka i kierujesz się w kierunku kas - zakupując coś nieznanego, ale coś co Cię zaintrygowało na tyle ,że chcesz dać temu szansę.

Dlaczego?

I oto jest pytanie.

W dzisiejszych czasach, jakkolwiek odważnie to zabrzmi - każdy z nas jest swego rodzaju PRODUKTEM, ale też i SPRZEDAWCĄ tego produktu w JEDNYM.
Tak samo jak rynek określany jest przez stosunek popytu do podaży, tak samo my generujemy swoją wartość w stosunku do celów, które chcemy osiągnąć.

Ale jak wytłumaczyć, to że jedni, startując z tej samej pozycji co ty, docierają do pewnego pułapu szybciej i lżej, a ty masz wrażenie, że niedość, że idziesz ciągle pod górę, to „życie rzuca Ci jeszcze kłody pod nogi”?

TO WSZYSTKO SIEDZI W TWOJEJ GŁOWIE.

Razem z dr Martą Holeksa stwórz swój psychologiczny autoportret i STAŃ SIĘ CZŁOWIEKIEM, KTÓRY „CHWYTA BYKA ZA ROGI”, SIĘGA PO TO CO CHCE i ZAWSZE MA KU TEMU SPRZYJAJĄCE OKOLICZNOŚCI!

Data szkolenia:
16.02.2020 , godz. 9:00 - 15:00

Koszt:
150 zł

Zapisy:
https://www.facebook.com/events/ 879915... Wyświetl numer 777092/?active_tab=about
E-mail: c...@gmail... Wyświetl e-mail
Tel.: 798713... Wyświetl numer

Miejsce:
Sopot, ul. Tatrzańska 19/4
www.centrumfortis.bookero.pl
www.centrumfortis.pl


Dr Marta Holeksa

jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunktem w Zakładzie Terapii Zajęciowej AWFiS w Gdańsku i Terapeutą na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Depresyjnych NCM w Gdańsku, magistrem wychowania muzycznego, absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie rytmiki i śpiewu, certyfikowaną arteterapeutką i coachem, członkiem Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „Kajros”,. Jej zainteresowania badawcze skoncentrowane są wokół możliwości wykorzystania różnych dziedzin sztuki w diagnozie, profilaktyce, edukacji i terapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Od niedawna, łącząc działania artystyczne z technikami coachingowymi, eksperymentuje z artcoachingiem poszukując nowych sposobów niesienia pomocy i wsparcia osobom, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, odkryć swój potencjał, pokonać wewnętrzne ograniczenia, wzbudzić motywację do działania, wzmocnić autodeterminację, określić aspiracje i wyznaczyć sobie nowe cele oraz najbardziej skuteczne drogi ich osiągania, a także rozwinąć własną kreatywność przekładającą się na twórcze rozwiązywanie życiowych problemów. Prowadzi kursy, szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu, arteterapii, artcoachingu, coachingu, psychoedukacji pozytywnej, relaksacji, budowania motywacji, negocjacji i mediacji, wypalenia zawodowego i umiejętności wychowawczych. Autorka i współautorka wielu artykułów, książek i projektów naukowo-badawczych poświęconych powyższej tematyce. Sama również brała udział w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach i treningach, np.: muzykoterapii, choreoterapii, interwencji kryzysowej, kreatywności i twórczości, nieustannie doskonaląc swoje kompetencje. Ukończyła również Psychologię na Wydziale Zamiejscowym SWPS w Poznaniu.

Obecnie założycielka i prowadząca Centrum Terapeutyczne "FORTIS", w ramach którego współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej, diagnozy i terapii logopedycznej, diagnozy i terapii psychologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz psychodietetyki i dietetyki, a także gerontologii i psychogeriatrii.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 28 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
798713... Zadzwoń
c...@gmail... Wyświetl e-mail
Kaja Holeksa
Adres
Sopot Kamienny Potok
Tatrzańska 19/4
Ważne jeszcze 4 dni (do 29.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63211227
  • Data wyróżnienia: 6 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 29 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 12 lutego 2020
  • Wyświetleń: 103
  • Wyświetleń na liście: 7 337
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS