Zostań Odkrywcą Głębin!

powrót do listy
obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
3 997
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

Człowieka od zarania dziejów ciągnęło pod wodę. Jednym z najwcześniejszych dowodów na ludzką ciekawość głębin są japońskie poławiaczki pereł Ama.
Mimo nieskończonej ciekawości i coraz szybszego rozwoju technologii udało nam się zbadać zaledwie 5% dna morskiego, a najgłębsze miejsce na Ziemi odwiedziło nawet mniej osób niż Księżyc! 

Czy nie ciekawi Cię, co kryje się tam gdzie jeszcze nie był nikt? Pomyśl tylko jakie to musi być wspaniałe uczucie móc coś odkryć i być tam jako PIERWSZY na świecie. 

Myślisz pewnie: Okej, wizja jest świetna, ale jak tego dokonać? Jak zacząć nurkować? Jak robić to mądrze i bezpiecznie? 

I tutaj wynurzamy się My. Prosto z głębin Bałtyku, z misją szkolenia nurków odkrywców, którzy niczym Jacques Cousteau, będą odkrywać tajemnice głębin. 

Priorytetem w naszych programach szkoleniowych jest indywidualizm. Każdy z nas jest inny, na swój sposób wyjątkowy, posiada inne umiejętności, potrzeby i problemy. Dlatego każde szkolenie nurkowe w naszej szkole to zupełnie osobna i ekscytująca przygoda. 

Nacisk stawiamy również na komfort i bezpieczeństwo. Nie będziemy Cię zmuszać do nurkowania w mokrej i zimnej piance, ponieważ grozi to hipotermią. Zanurkujesz za to z nami w wygodnych, ciepłych i SUCHYCH skafandrach. 

Co więcej, ważny jest dla nas realizm. Jesteśmy z północy, mieszkamy nad morzem i to Bałtyk jest naszym ojczystym i podstawowym akwenem. Dlatego nauka z nami to nurkowanie w realnych morskich warunkach, na prawdziwych historycznych wrakach okrętow, których w Bałtyku są tysiące! 

Takie warunki są znacznie trudniejsze niż uzyskiwane sztucznie, np. w basenie, ale tylko w takich prawdziwych i wymagających akwenach powstają najlepsi nurkowie odkrywcy! 


Pokażemy Ci innowacyjne podejście do szkolenia jak i samego nurkowania: 

>Nasi podopieczni otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdą nasze kursy online i zadania do rozwiązania. 

>Podczas każdego nurkowania korzystamy z nowoczesnych komputerów nurkowych, co znacznie ułatwia naukę poprawnej plywalności pod wodą.

>Nasz sprzęt i technika szkolenia wywodzą się z głębokich, trudnych nurkowań technicznych, poza rekreacyjnymi limitami. Gwarantuje Ci to najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Od zostania superbohaterem oddychającym pod woda i odkrywającym tajemnice głębin dzieli Cię już tylko jeden krok - zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy Cię przez dna mórz i oceanów, byś był najlepszym nurkiem świata! 

Nie zwlekaj, kliknij link poniżej i zmień z nami swoje życie na pełne głębokich wrażeń.

https://www.osmiornica.eu/produkt/indywidualny-kurs-podstaw-nurkowania-do-18m-glb-owd/

Otrzymujesz: 
- Dożywotni dostęp do kursu on-line 
- Szkolenie podstawowe z zakresu nurkowania do głębokości 18m 
- Zajęcia Indywidualne 
- Dowolny wybór terminu 
- 6 nurkowań 
- w tym 2 nurkowania z łódki na wrakach Bałtyku 
- Pełen sprzęt na wypożyczenie na czas kursu 
- Międzynarodowa certyfikacja 
 
Ogłoszenie podstawowe
724132... Zadzwoń
i...@osmio... Wyświetl e-mail
Wojtek
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 51 dni (do 19.07.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
  • Numer ogłoszenia: 63373757
  • Data wyróżnienia: 27 kwietnia 2020
  • Data wprowadzenia: 17 kwietnia 2020
  • Aktualizacja: 21 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 168
  • Wyświetleń na liście: 12 580
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS