Kocioł elektryczny,kotły elektryczne,kocioł elektrodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14

Kocioł elektryczny,kotły elektryczne,kocioł elektrodowy

Cena

1 100

Jestem
Firmą
Stan
Nowe

Kocioł elektryczny EkoCiepłoElektro Krajowy producent, Kocioł jest : niezawodny, nowoczesny, alternatywy.
Automatyczny system kontroli kotła monitoruje urządzenia.
Podłączenie termostatu pokojowego pozwala znacznie zaoszczędzić energię.
Temperatura czujnika grzewczego jest regulowana do 99 ° C.
Elektroda kotła wykonana jest ze specjalnej stali, odpornej na skalę.
Urządzenie jest odporne na zmiany napięcia w sieci w zakresie od -25% wartości nominalnej.

Działa codziennie przez 6-10 godzin, w zależności od ciepła ogrzewanego pomieszczenia. Można połączyć w jednym systemie grzewczym z gazem, bojlerem na paliwo stałe. Nie wymaga pozwolenia na instalację i obsługę. Nadaje się do każdego rodzaju instalacji grzewczej.
Mały rozmiar i absolutnie nie głośny.
GWARANCJA 6 LAT.

COMPLETE SET.
1) kocioł 1 sztuka
2) paszport 1 szt
3) regulator kotła 1 szt
a) automatyczny 1szt
b) stycznik modułowy 1 szt
c) termostat elektroniczny z czujnikiem 1 szt
można kupić osobno modem Wi-Fi 

Dane techniczne:
Zasilanie: 230 ± 25% V
Częstotliwość napięcia zasilania: 50 Hz
Moc :3 kw
Ogrzewanie: do 75 m2

Typ podgrzewania: elektrody
Wydajność: 99,9 %
Sterowanie obiegiem grzewczym: od 0 do 99ºС
Podłączenie dysz: cal 1 G
Wymiary całkowite 330х140 mm
Masa urządzenia : 4.1 kg


1 faza 230 woltów 3kv do 75 m2
1 faza 230 woltów 4kv do 100 m2
1 faza 230 woltów 5kv do 125 m2
1 faza 230 woltów 6kv do 150 m2
1 faza 230 woltów 7kv do 175 m2
1 faza 230 woltów 8kv do 200 m2
1 faza 230 woltów 9kv do 225 m2
1 faza 230 woltów 10kv do 250 m2
1 faza 230 woltów 12kv do 300 m2


3 Fazniya 400 woltów 6kv do 150 m2
3 Fazniya 400 woltów 9kv do 200 m2
3 Fazniya 400 woltów 12kv do 250 m2
3 Fazniya 400 woltów 15kv do 300 m2
3 Fazniya 400 woltów 18kv do 350 m2
3 Fazniya 400 woltów 21kv do 400 m2
3 Fazniya 400 woltów 24kv do 450 m2
3 Fazniya 400 woltów 27kv do 500 m2
3 Fazniya 400 woltów 30kv do 550 m2
3 Fazniya 400 woltów 36kv do 600 m2
Firma EkoCiepłoElektrooferuje do sprzedania elektryczne kotły EkoTepElektro na najlepszych warunkach. Gwarancja 6 lat. W obecności urządzenia 1 i 3-fazowych o różnej wydajności.

Misja naszej firmy.

Własny przykład i udane doświadczenie w sprzedaży i usługach, aby stworzyć cywilizowany rynek sprzedaży w Polsce. Rynek opiera się na dobrej wierze, przejrzystości i jakości naszych produktów.

Priorytetem naszej pracy jest sprzedaż wysokiej jakości produktów w Polsce na wysokim poziomie jakości w niskiej cenie.

Skoncentrowaliśmy się na fakcie, że po skontaktowaniu się z naszą firmą EkoCiepłoElektro z pewnością poradzicie nas swoim kolegam, przyjaciołom i współpracownikam . I cieszymy się, że wybraliście nas!

Według statystyk, ponad 60% klientów zwraca się do naszej firmy EkoCiepłoElektro na zalecenie.

Kotły Elektrodowe – piec elektryczny
Grzewczy moduł elektrodowy lub inaczej kocioł elektryczny który zamienia prąd elektryczny na ciepło w najwyższej sprawności, niemalże 100%, czyli 1 kWh elektryczna z licznika jest równa 1 kWh ciepła co daje 3,6 MJ

Największe zalety modułów elektrodowych

prostota konstrukcji
bardzo małe gabaryty
brak bezwładności cieplnej
moduły zamienią na ciepło każdą ilość dostarczonej energii elektrycznej
moc jednego modułu od 1kW do maksymalnego zabezpieczenia prądowego
prostota sterowania temperaturowo-czasowego
może współpracować z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej lub bojlerem CWU, panelami fotowoltaicznymi, pompą ciepła, kotłem gazowym, kotłem olejowym, kotłem na węgiel i ekogroszek, kotłem na drewno i pellet, rekuperacją,
moduł jest bezpieczny w użytkowaniu nie grozi porażeniem prądowym, wybuchem, zaczadzeniem
moduł elektrodowy jest w 100% Efektywny i Ekologiczny
idealny dla budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, i rolniczych bez względu na wielkość powierzchni grzewczej.
idealnie się sprawdza w ogrzewaniu CO i CWU w taryfach indywidualnych G12, G12W G12AS, G13, O12 w połączeniu z systemem akumulacji ciepła oraz taryf dla firm N23, A22, A23, B22, B23, C22a, C22b, C23, C12a, C12b, C13
praktycznie moduły są bezawaryjne
Opis działania kotła elektrodowego
Kocioł elektrodowy przeznaczony jest do pracy z cieczą niskokonduktywną ( to znaczy o niskiej przewodności elektrycznej), niemal 100% pobieranej energii elektrycznej jest zamieniane na energię termiczną.
Własności cieczy to brak własnego kształtu, stosunkowo duża gęstość i mała ściśliwość. Ponadto podobnie jak ciała stałe ich cząstki wykonują drgania cieplne wokół położeń równowagi, zmieniając swe położenie o odległość rzędu 10-10 [m].
Gdy ciecz niskokonduktywna przepływa przez ośrodek o zewnętrznym polu elektrycznym równym zeru, to przemieszczenie cząstek niosących ładunek (elektron, jon dodatni lub ujemny) jest chaotyczne, a suma ich ładunków przepływających w dowolnym kierunku jest równa zeru. W takim przypadku ciecz jest elektrycznie obojętną w odniesieniu do całości. Poszczególne jej cząstki i cząsteczki wykonują nieustannie nieuporządkowane przemieszczenia cieplne a ich intensywność jest zależna od temperatury.
Gdy zewnętrzne pole elektryczne posiada pewną wartość, to cząstki niosące ładunek elektryczny zaczną przyspieszać w kierunku linii pola. Podczas przyspieszenia cząstki zaczynają na siebie oddziaływać poprzez zderzenia lub odbicia.
W wyniku kontaktu cząstek między sobą, ich energia kinetyczna zostaje częściowo niekiedy całkowicie pochłonięta przez cząstkę rozpraszającą, która spowalnia lub się zatrzymuje. Natomiast pozostała część energii kinetycznej zamieniana jest w ciepło, które ujawnia się w postaci wzrostu temperatury cieczy o charakterze przestrzennym.

Nadanie w kotle zewnętrznego pola elektrycznego o określonej wartości odbywa się poprzez przyłożenie zmiennego napięcia do elektrod kotła.
Dla kotłów trójfazowych przewidziano trzy elektrody walcowe, każda do podłączenia jednej fazy, a w kotle jednofazowym występuje jedna elektroda walcowa.
Oba typy kotłów posiadają po jednej elektrodzie rurowej. W dalszej części elektrody walcowe będą nazywane elektrodami fazowymi gdyż do nich podłącza się przewód fazowy (L). Natomiast elektroda rurowa nazywana będzie elektrodą neutralna gdyż do niej podłącza się przewód neutralny (N).
W kotle trójfazowym elektrody fazowe umieszczone są wewnątrz elektrody neutralnej. Elektrody oddalone są od siebie o względnie równą odległość, a ich osie symetrii są równoległe. Elektrody fazowe ułożone są w postaci trójkąta równobocznego, a w wierzchołkach znajdują się ich osie.

W kotle jednofazowym elektroda fazowa również jest umieszczona w środku elektrody neutralnej, a ich osie się pokrywają.
Konstrukcja obu typów kotłów określa przepływ cieczy, która wpływa króćcem bocznym przez ściankę rury konstrukcyjnej, następnie przepływa między powierzchnią zewnętrzną elektrody neutralnej od której się wstępnie nagrzewa, a wewnętrzną powierzchnią rury konstrukcyjnej. Następnie ciecz zostaje skierowana do przestrzeni między elektrody fazowe oraz elektrodą neutralną, gdzie pod wpływem zmiennego pola elektrycznego jej cząstki ulegają przyspieszeniu i w wyniku ich zderzeń wzrasta temperatura ośrodka.
Ostatnim etapem jest wypływ nagrzanej cieczy przez króciec w pokrywie przedniej kotła. Zaletą takiej drogi przepływu jest mniejsza konstrukcja kotła, ze względu na wydłużenie drogi nagrzewania oraz izolacja właściwej przestrzeni grzejnej, płaszczem wstępnie nagrzanej cieczy, od temperatury otoczenia.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 61738466

Aktualizacja: 11.12.2023

Wróć do góry