Pompa ciepła samsung

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 3

Pompa ciepła samsung

Jestem
Firmą
Stan
Nowe

Samsung jest czołowym producentem pomp ciepła.
Firma dąży do zapewnienia klientom nowych, ekologicznych doświadczeń i prowadzi ku idei zrównoważonej przyszłości dla globalnej społeczności poprzez innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i technologie. Monitorują normy środowiskowe, ustawy i rozporządzenia mające zastosowanie wobec naszych działań związanych z rozwiązaniami klimatyzacyjnymi. Firma Samsung prowadzi również działania mające na celu poprawę stanu środowiska w trakcie całego cyklu życia produktu, od projektu, przez produkcję, dystrybucję, eksploatację, po utylizację.

Mając na uwadze rosnące ceny paliw i emisję gazów cieplarnianych, firma Samsung oferuje inteligentne, energooszczędne urządzenia, pozwalające na ogrzewanie (C.O), przygotowanie ciepłej wody użytkowej (C.W.U.) oraz klimatyzację poszczególnych pomieszczeń.
Eco Heating System (EHS) zapewnia wyjątkowy komfort i niskie koszty eksploatacji przez cały rok. Odpowiednio zaprojektowany układ pozwala na zużycie znacznie mniejszej ilości energii niż w przypadku konwencjonalnych systemów grzewczych, tym samym obniżając rachunki za prąd i redukując emisję dwutlenku węgla CO2. Powietrzne pompy ciepła firmy Samsung umożliwiają również pracę w trybie chłodzenia, zapewniając tym samym komfort termiczny w każdej porze roku.

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 8 kW 3-faz
Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 8 kW 3-faz
Zestaw zawiera:
• - jednostka zewnętrzna AE080RXYDGG/EU
- Zestaw sterujący MIM-E03CN
- Sterownik MWR-WW10N
Niezawodny, cicha praca, czynnik chłodniczy R32

Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 8 kW 3-faz
Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 8 kW 3-faz
Zestaw zawiera:
- jednostka zewnętrzna AE080RXYDGG/EU
- Zestaw sterujący MIM-E03CN
- Sterownik MWR-WW10N
Niezawodny, cicha praca, czynnik chłodniczy R32
Pompa ciepła Samsung EHS MONO - Standard 8 kW 3-faz
System EHS Mono można połączyć ze sprzętem innych producentów, takim jak zasobnik ciepłej wody użytkowej (CWU), dzięki zastosowaniu zestawu sterującego Samsung Mono. W skład zestawu sterującego Mono wchodzą sterownik, czujnik przepływu, czujnik temperatury CWU i czujnik temperatury zasilenia i powrotu instalacji CO.

Przyjazność dla środowiska
Jednostki Samsung EHS Mono i Split zaprojektowano z myślą o zapewnieniu zaawansowanych możliwości ogrzewania oraz właściwości ekologicznych oczekiwanych przez nowoczesne budynki mieszkalne

Grzałka tacy
Jednostka zewnętrzna EHS¹ została zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić optymalną wydajność w ekstremalnie niskich temperaturach. Jest wyposażona w grzałkę tacy (o mocy 150 W),która usprawnia czas trwania odszraniania. Przyczynia się zatem do ochrony płyty podstawy jednostki zewnętrznej przed oblodzeniem. Wraz ze standardową funkcją zabezpieczenia przed śniegiem pomaga zapobiegać uszkodzeniom powodowanym przez zawiewany śnieg.

Sprężarka Twin Rotary BLDC
Inteligentna budowa sprężarki i elementy ruchome klasy premium zastosowane w systemie Samsung Eco Heating dają zrównoważone osiągi przy pełnej zgodności z przepisami UE w celu zwiększonej skuteczności. Sprężarka Twin Rotary BLDC zastosowana w jednostce zewnętrznej EHS zapewnia większą wydajność i niezawodność. Zastosowanie dwóch wałków oraz dwóch obciążników wyrównoważających daje niski poziom drgań, co z kolei przekłada się na płynniejszą i cichszą pracę. Zastosowanie elementów ruchomych wysokiej jakości, np. wytrzymałych łożysk i dopasowanych rolek i łopatek premium, co dodatkowo zapewnia większą stabilność i wytrzymałość.

Dwuwarstwowa izolacja akustyczna
Sprężarka jest w całości pokryta dwustronnym materiałem do izolacji akustycznej, który pochłania i minimalizuje hałas. Zastosowanie tego rozwiązania obniża poziom hałasu o około 3 dB(A). Dzięki temu urządzenie działa ciszej i bardziej dyskretnie przy zachowaniu wysokiej jakości parametrów.

Na innych ogłoszeniach posiadamy Pompy Ciepła:
POMPA TECHNIX TX - 9500 9,5 kW
POMPA TECHNIX TX - 16000 16,6 kW
POMPA TECHNIX TX - 26000 26 kW
SAMSUNG 8 kW
SAMSUNG 16 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO 6 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO 8 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO 10 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO TRI 11 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO TRI 14 kW
FUJITSU ATLANTIC DUO TRI 16 kW

Szybkie terminy realizacji. Zadzwoń, udzielimy wszelkich informacji 
www.slonecznydoradca.pl
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65170828

Aktualizacja: 13.11.2023

Wróć do góry