Euro Pomoc drogowa Gdańsk 24h EURO - laweta, holowanie

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 3

Euro Pomoc drogowa Gdańsk 24h EURO - laweta, holowanie

Cena

100

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Pomoc drogowa

Szukasz pomocy drogowej w Trójmieście? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Oferujemy szeroki zakres usług pomocy drogowej dostępnych na terenie całego Trójmiasta.
Nasza oferta pomocy drogowej obejmuje:
Holowanie pojazdów - Niezależnie od tego, czy jesteś zepsuty na ulicy czy potrzebujesz odwieźć swój pojazd do warsztatu, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Indywidualne wyceny i możliwość negocjacji stawki za holowanie.
️ Transport większych przedmiotów - Potrzebujesz przewieźć coś większego, jak meble czy inne niestandardowe ładunki? Również się tym zajmiemy! Nasza flota pojazdów jest przygotowana na zadania o różnym rozmiarze.
️ Dostawa paliwa - Wyczerpało Ci się paliwo w niespodziewanym miejscu? Nie martw się, przyjedziemy z paliwem, abyś mógł kontynuować swoją podróż.
Naprawy na miejscu - Jeśli Twój pojazd ma niewielkie usterki, a sytuacja i stan pojazdu na to pozwalają, naprawimy go na miejscu, oszczędzając Ci czas i trudności.
️ Wyciąganie z trudnych miejsc - Jeśli utkniesz na plaży, w błocie lub innym trudno dostępnym miejscu, nie martw się. Jesteśmy wyposażeni, aby pomóc Ci wydostać się z trudnych sytuacji.
Działamy na terenie całego Trójmiasta - Jesteśmy dostępni, kiedy i gdzie tylko nas potrzebujesz.
Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i gotowi podjąć się różnorodnych zadań związanych z pomocą drogową. Nasza usługa jest kompleksowa, a indywidualne podejście to dla nas standard.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w Trójmieście. Jesteśmy dostępni 24/7, aby Ci pomóc w każdym problemie na drodze.
Nasz numer kontaktowy: [ukryte]
Niezależnie od sytuacji - jesteśmy tu, aby Ci pomóc!
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65495066

Aktualizacja: 25.11.2023

Wróć do góry