Angielski! Konwersacje dla dorosłych!

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 2

Angielski! Konwersacje dla dorosłych!

Cena

40

Jestem
1
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy biznesowe
Wiek od
18

Rozmowa w języku angielskim Cię stresuje? Lekcje ze mną są idealnym rozwiązaniem. Skorzystaj z darmowej konsultacji i zacznij w końcu mówić po angielsku!
Masz dość ciągłego rozpoczynania nauki od początku i braku widocznych efektów? Marzysz o swobodnej rozmowie po angielsku, ale zastanawiasz się, jak to osiągnąć? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i komfortowej atmosferze? Dołącz do jednej z kameralnych grup (3-6 os) konwersacyjnych dla dorosłych.

Korzyści dla Ciebie:
  • Wsparcie i motywacja - nauka w małej grupie pozwala na bliską interakcję z innymi uczestnikami, dzięki czemu możecie się wzajemnie wspierać i motywować. Przełamywanie bariery językowej staje się znacznie łatwiejsze w miłej i akceptującej atmosferze,
  • Małe grupy - oprócz korzyści nauki w grupie, nieduża liczba osób pozwala skupić się także na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika,
  • Komfortowa nauka bez wychodzenia z domu - lekcje online to wygoda i ogromna oszczędność czasu. Lekcje odbywają się w aplikacji ZOOM,
  • W cenie kursu dostęp do platformy z materiałami do lekcji oraz dedykowanej grupy w aplikacji WhatsApp, która umożliwia dodatkową komunikację i wsparcie bieżącej nauki.
Możesz dołączyć do grupy na poziomie A2+ lub B2, które będą kontynuować zajęcia od września 2024.

Nowe grupy startują w październiku 2024 - jeśli zapiszesz się do końca sierpnia cena jednej lekcji wyniesie tylko 40 zł.

Jeśli nie znasz swojego poziomu lub przytłacza Cię techniczna strona zajęć online, umów się na krótkie spotkanie - spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące, trwa około 20 minut.

Aby dowiedzieć się więcej o mnie zapraszam na moją stronę internetową: http://www.ika-angielski.pl/. 

Wystawiam faktury. 

Aby zapisać się na kurs, spotkanie poziomujące lub w celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie (SMS jeśli nie jestem w stanie odebrać telefonu).

 

Data dodania ogłoszenia: 23.06.2023

Aktualizacja: 03.07.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Angielski!

Ogłoszenie podstawowe

90 zł

Aktualizacja: 21 dni temu
Oferta online

Izabela

606186... Wyświetl numer
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry