Deutsch mit Muttersprachler A1-C2 / język niemiecki - skutecznie Skype

Ogłoszenie maxi

Deutsch mit Muttersprachler A1-C2 / język niemiecki - skutecznie Skype

Cena

75

Jestem
Osobą prywatną
Język
Niemiecki
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Wiek
10 - 99

Witam serdecznie zainteresowanych nauką niemieckiego,

jestem osobą dwujęzyczną z podwójnym obywatelstwem. Wychowywałem się w Hamburgu, następnie skończyłem studia Uniwersytetu Gdańskiego - kolegium nauczycielskie oraz germanistykę. Niemieckiego nauczam od ponad 15lat na wszystkich poziomach od A1 do C2. Robię to profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem - lubię swoją pracę. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, grupami jak i firmami w kraju i z zagranicy. Poza Polską pracowałem w Stuttgarcie, Berlinie oraz Maladze. 

Możliwe przygotowanie do wyjazdu zagranicznego /egzaminów / sprawdzianów / certyfikatów / rozmów kwalifikacyjnych, a także korekty, tłumaczenia, negocjacje itp.
Luźne konwersacje np. o aktualnych wydarzeniach, książce czy filmie także mile widziane.

Zajęcia prowadzone w bezstresowej atmosferze w JĘZYKU NIEMIECKIM, chyba, że zaczynamy zupełnie od zera, wtedy uzupełniam czasem polskim. 

Główny nacisk kładę na KOMUNIKATYWNOŚĆ, zwracając przy tym uwagę na poprawną wymowę oraz prawidłowe wykorzystanie zasad gramatycznych. Pomagam w dobrze materiałów uzupełniających oraz stosowaniu odpowiednich technik nauki w celu uskutecznienia całego procesu. Wiek kursanta nie gra żadnej roli, liczy się motywacja. Standardowa stawka za godzinę lekcyjną indywidualnych zajęć wynosi 75zl, w przypadku par 50zl/os. Zajęcia grupowe oraz inne zlecenia wyceniane indywidualnie. Akceptuje płatność w Euro.

Od kilku dobrych lat ze względu na dużą oszczędność czasu, możliwość uczenia osób z całego praktycznie świata oraz wysoką skuteczność nauczam głównie przez Skype. Osoby, które nigdy w ten sposób się nie uczyły zachęcam do spróbowania. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 63839618

Aktualizacja: 18.01.2024

Zgłoś

Oferta online

deutsch-nauka

888464... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Zadzwoń SMS
Wróć do góry