Profesjonalne lekcje języka ang. dla każdego!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
90
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe
Oferta
Zajęcia prywatne

Treść ogłoszenia

Witaj!
 
Nazywam się Alicja i jestem tłumaczką oraz nauczycielką języka angielskiego z kilkuletnim stażem pracy w renomowanym, gdańskim liceum dwujęzycznym.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania, od szkoły podstawowej (język angielski od podstaw, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty), przez szkołę średnią (w tym przygotowanie do matury - jestem certyfikowanym egzaminatorem maturalnym), aż do nauczania osób dorosłych (angielski biznesowy, specjalistyczny).

Od pewnego czasu, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu lekcje, zajmuję się również nauczaniem osób dorosłych, które języka obcego potrzebują do celów zawodowych.

Zapraszam Cię na indywidualne, spersonalizowane lekcje języka angielskiego, które pozwolą Ci przezwyciężyć barierę językową i zacząć posługiwać się językiem w każdej sytuacji!

Zapraszam osoby w każdym wieku i na dowolnym poziomie zaawansowania: uczniów szkół podstawowych oraz ponadpostawowych, studentów, osoby pracujące chcące podszkolić się z angielskiego biznesowego bądź specjalistycznego, lub osoby uczące się języka w celach czysto osobistych, turystycznych itp.
 
Oferuję: 

- spersonalizowane lekcje na poziomie dostosowanym do możliwości ucznia,
- konwersacje native-like (mieszkałam za granicą i mój angielski jest naturalny),
- własne, różnorodne i ciekawe materiały (moje lekcje są bardzo zróżnicowane, jako że stawiam na wszystkie umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz gramatykę języka w użyciu),
- Business English (różne specjalizacje)
- przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS itp.
- a także ESP - język angielski specjalistyczny: biznes, finanse, transport i logistyka, handel, architektura, medycyna, budownictwo, mechanika i elektronika itp. (posiadam wiedzę i materiały przydatne do nauki tzw. ESP - English for Specific Purposes).

Poza doświadczeniem w pracy w szkole państowowej, dzięki której znam podstawę programową oraz wymagania egzaminacyjne, prowadziłam również kursy w szkole językowej, przygotowując swoich kursantów do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) oraz prowadząc kursy "in-company" w znanych, międzynarodowych firmach, gdzie zgłębiłam wiedzę na temat języka angielskiego biznesowego.

Dłuższy pobyt za granicą (Wielka Brytania) pozwolił mi przyswoić brytyjski akcent oraz poznać "prawdziwy", a nie tylko teoretyczny, "ksiażkowy" angielski, który staram się zaszczepić u moich uczniów. 
 
Lekcje "one-to-one" prowadzę od 10 lat, dzięki czemu wiem, jak ważne jest indywidualne podejście i dobór materiałów oraz metod nauczania. Lekcje ze mną to intensywnie spędzone 90 minut, które w niedługim czasie przynosi upragnione efekty - większą łatwość w posługiwaniu się językiem. 
 
Myślę, że liczba zadowolonych uczniów i zdanych przez nich egzaminów oraz zdobytych certyfikatów mówi sama za siebie :)
 
Zapraszam do kontaktu telefonicznego -   [ukryte]
 
Hope to hear from you soon! :)
Alicja
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63788532
  • Data wyróżnienia: 15 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 1 października 2020
  • Aktualizacja: 15 listopada 2020
  • Wyświetleń: 137
  • Wyświetleń na liście: 6 982