Biuro w centrum Wrzeszcza

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11

Biuro w centrum Wrzeszcza

Cena

2 770

  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    Parter
  • Rok budowy
    2010
Wirtualny spacer
Zobacz
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Jaśkowa Dolina 17 
Rodzaj nieruchomości
Biuro
Umeblowane
Nie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
20 m2

Dysponujemy wolną powierzchnią biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w pałacu z XVIII w. Budynek położony jest w prestiżowym miejscu, przy ulicy Jaśkowa Dolina. Zaledwie 4 minuty spacerem od centrum Wrzeszcza i 10 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta. W okolicy kursują tramwaje i linie autobusowe.

Obiekt przeszedł gruntowny remont, który zakończył się pod koniec roku 2010. Obecnie standard wykończenia oceniany jest jako klasa A+. W pobliżu budynku znajdują się liczne instytucje, w tym ambasady. 

Oferujemy następujące pomieszczenia biurowe:
- pomieszczenie 1.2 i 1.3 Ip. (ok. 44 m2)
- pomieszczenie 1.12 i 1.13 Ip. (ok. 29 m2)

Ogrzewanie centralne i klimatyzacja. Możliwość podłączenia szybkiego internetu (gniazdka sieciowe w każdym pokoju). Parking znajduję się przed budynkiem na zamykanym terenie. W budynku jest zainstalowany system alarmowy i monitoring a w portierni czuwa ochrona.

Stawka czynszu najmu to 63 zł netto/1 m2. Do czynszu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 25 zł netto/1m2 (w tym ogrzewanie, sprzątanie w częściach wspólnych, środki czystości w częściach wspólnych, ochrona). Energia elektryczna według zużycia. 
Miejsca parkingowe w cenie czynszu.
Biuro bez wyposażenia. Możliwość wykupu jedynie biurek.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65273085

Aktualizacja: 26.12.2023

Wróć do góry