Gdańsk Oliwa Al. Grunwaldzka 311

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa 3363 m2 65 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
9
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 9

Gdańsk Oliwa Al. Grunwaldzka 311

Cena

65 000

Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Oliwa 
Rodzaj nieruchomości
Działka usługowa
Umeblowane
Nie
Powierzchnia
3 363 m2
Powierzchnia działki
3 363 m2
Dodatkowe informacje
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Szanowni Państwo,
Oferuję do wynajęcia w trybie najmu długoterminowego nieruchomość o powierzchni 3.363m2 zabudowaną budynkami biurowo-usługowo-magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1.250m2, zlokalizowaną w Gdańsku Oliwie przy al.Grunwaldzkiej 311/311A.
LOKALIZACJA
Gdańsk Oliwa graniczy od wschodu z Przymorzem i Żabianką, od północy - z Sopotem, od południa - z Wrzeszczem, od zachodu z Matarnią i Osową. Centralną/główną ulicą łączącą Gdańsk z Sopotem jest al.Grunwaldzka wyznaczająca główną oś komunikacyjną aglomeracji Trójmiasta.
Przy Al.Grunwaldzkiej zlokalizowane są liczne sklepy oraz punkty usługowe t.j. Centrum Handlowe "Galeria Bałtycka”, "Manhattan” oraz kompleksy biurowe "Alchemia”, "Olivia Bussines Centre”, czy "Wave”. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowany jest kompleks handlowy z Leroy Merlin, salony samochodowe, market budowlany Castorama oraz tereny inwestycyjne. W pobliżu znajduje się również Bałtycki Kampus Uniwersytetu Gdańskiego. Położenie oferowanej nieruchomości do wynajęcia zapewnia bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej autobusowej oraz tramwajowej.
NIERUCHOMOŚĆ/BUDYNKI
Nieruchomość zabudowana kompleksem budynków biurowo-handlowo-magazynowych jest wyposażona w sieci: energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, ciepłowniczą (węzeł GPEC) oraz telekomunikacyjną. Pomiędzy budynkami teren wykorzystywany jest na miejsca parkingowe, zieleń oraz drogę/plac manewrowy. Przed budynkiem znajduje się również kilkanaście miejsc parkingowych.
Budynek biurowo-administracyjny ma powierzchnię 681,60m2 i jest obiektem piętrowym z poddaszem, podpiwniczonym. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową (ciepłej i zimnej wody), kanalizacyjną, grzewczą (centralne ogrzewanie), odgromową, wentylacji grawitacyjnej, telefoniczną, klimatyzację.
Budynek sprzedaży jest obiektem niepodpiwniczonym, parterowym, z wewnętrzną antresolą o powierzchni 280,00m2. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową (ciepłej i zimnej wody), kanalizacyjną, grzewczą (centralne ogrzewanie), odgromową, wentylacji grawitacyjnej, telefoniczną. Budynek magazynu, parterowy, niepodpiwniczony ma powierzchnię 115,10m2. Obiekt wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, odgromową, wentylacyjną. Ogrzewania brak.
Wiata do składowania jest parterowa i ma powierzchnię 174,70m2. Posadzka betonowa B-30. Wiata wyposażona w instalacje elektryczną, deszczową. Ogrzewania brak
PRZEZNACZENIE
Uchwałą RM Gdańska UCHWAŁA NR XXIII/602/20 z dnia 28 maja 2020 r. został zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Oliwa Górna. Teren: P/U41 - teren zabudowy produkcyjno-usługowej z dopuszczeniem mieszkań integralnie związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, budynków zamieszkania zbiorowego przeznaczonych do okresowego pobytu ludzi, lokali prowadzących działalność jako tzw. szpitale 1 dnia. Dopuszcza się wszelką działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz / lub usług, z wyłączeniem:
a) zakładów o zwiększonym albo dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłowej,
b) składowania odpadów,
c) magazynowania i przetwarzania odpadów niebezpiecznych,
d) składowania materiałów lub towarów na otwartym powietrzu (oprócz materiału szkółkarskiego i asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych),
e) obiektów generujących ruch powyżej 3 pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej 12 ton lub większej na godzinę, na ulicach lokalnych lub dojazdowych przebiegających przez istniejące bądź planowane tereny zabudowy mieszkaniowej,
f) obiektów emitujących intensywne zapachy, które odczuwalne są na znacznym obszarze,
g) szpitali i domów opieki społecznej,
h) budynków związanych ze stałym lub czasowym pobytem dzieci i młodzieży.
WARUNKI NAJMU:
Czas trwania umowy: umowa na czas nieokreślony (wypowiedzenie=12 m-cy),
Miesięczny czynsz najmu: 65.000 zł netto + 23%VAT,
Kaucja zabezpieczająca: dwumiesięczny czynsz brutto,
Wydanie: do dnia 01.05.2024 roku.
Media: według wskazań liczników opłaca Najemca.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 17.11.2023

Aktualizacja: 09.03.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Konrad Ceglarek - Obrót Nieruchomościami

Gdańsk Oliwa Al. Grunwaldzka 311

Ogłoszenie podstawowe

65 000 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Magazyn na ul.Krzywoustego - c.o. w cenie!

Ogłoszenie podstawowe

8 500 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Lokal użytkowy 61,6m2 w Chyloni

Ogłoszenie podstawowe

2 900 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Biuro z magazynem w dobrej lokalizacji przy SKM-ce

Ogłoszenie podstawowe

3 300 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Gdańsk Oliwa Al. Grunwaldzka 311

Oferta, którą oglądasz

Gdańsk Oliwa Al. Grunwaldzka 311

Zapytaj o ofertę

Konrad Ceglarek

509177... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa 
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry