Lokal handlowo usługowy 40m wynajmę

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10

Lokal handlowo usługowy 40m wynajmę

Cena

1 800

 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  1990
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Politechniczna 
Rodzaj nieruchomości
Lokal użytkowy
Kaucja
3600
Umeblowane
Nie
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
40 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Niezależne pokoje
Tak
Dostępne od
Marzec 2024
Dodatkowe informacje
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Podjazd dla niepełnosprawnych

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo usługowy w centrum Wrzeszcza. Dostępny od marca 2024r

LOKAL: Lokal składający się z jednego pomieszczenia o pow:40m2. Podłoga – gres. Lokal wyposażony w instalacje: telefoniczną i internetową z własnym licznikiem elektrycznym. Kaloryfery. Parter. Wejście z korytarza. Duże witryny.

BUDYNEK: Oferowany lokal handlowy znajduje się na parterze budynku Dom Handlowy JANTAR w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz ul. Do Studzienki przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta łączącą Gdańsk z Gdynią. Budynek klasy B z własnym parkingiem. Nie ogrodzony. Obiekt znajduje się pod nadzorem ochrony. Posiada podłączenie do miejskiej sieci wodociągowej oraz grzewczej GPEC. W pobliżu znajdują się budynki mieszkalne w tym zespół akademików, domy prywatne i Politechnika Gdańska.

KOMUNIKACJA: Zaletą tej lokalizacji jest również znakomita i wszechstronna dostępność z każdego miejsca w Trójmieście za pomocą środków komunikacji miejskiej. W odległości ok. 50 – 200m znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a w odległości ok. 800 m przystanek kolejki SKM Gdańsk-Wrzeszcz. Duży ruch pieszych

WARUNKI WYNAJMU: Czynsz: 1.800zł/mc. Podane ceny są cenami netto. Dodatkowo płatne są: opłaty do administracji /sprzątanie/ochrona/wywóz śmieci/ oświetlenie części wspólnych/ok. 31zł/m2. Ogrzewanie zaliczka na ciepło tylko w okresie grzewczym. Koszty są re fakturowane FV na podstawie faktur wystawionych przez administracje budynku. Umowa na czas nieokreślony. Kaucja 2 miesięczny czynsz. Lokal dostępny od zaraz! Okres najmu na czas nieokreślonym z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Możliwość dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Możliwość działania całodobowo.  Zapraszam na prezentację. Michał Wojtkiewicz.

* Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
* Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zamieszczone zdjęcia są Naszą własnością. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 16.02.2024

Wróć do góry