Nieruchomość do wynajęcia

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8

Nieruchomość do wynajęcia

Cena

14 085

Do negocjacji

  • Liczba pokoi
    39
  • Piętro
    Parter
  • Rok budowy
    1978
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Leszczynki
Bolesława Krzywoustego 1
Rodzaj nieruchomości
Biuro
Umeblowane
Nie
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
880,30 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Niezależne pokoje
Tak
Powierzchnia działki
1 806 m2
Dostępne od
Zaraz
Dodatkowe informacje
  • Miejsce parkingowe

Nieruchomość na wynajem
Do wynajęcia budynek o pow. 880,30 m2 w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 1


Opis oferty
WARS S.A.  posiada do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny, niski, niepodpiwniczony  o pow. 880,30 m2 w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 1 (przy Stacji postojowej Gdynia Leszczynki), powierzchnia zabudowy 480 m2 oraz kubatury 3200 m2. Budynek w stanie technicznym dostatecznym, wymaga dostosowania do prowadzonej działalności. Stawka wyjściowa za wynajem budynku wynosi 16,00 zł netto/m2. Dodatkowo do ceny najmu należy doliczyć koszty zużycia: gazu, energii elektrycznej, wody i ścieków. Do wynajęcia od zaraz, możliwość wynajęcia na dłuższy okres, obowiązuje kaucja 3 – miesięczna, ogólnodostępne miejsca postojowe znajdują się przed budynkiem.
Nieruchomość znajduję się na terenie obszaru przemysłowego, usługowego i produkcyjnego oraz blisko linii kolejowych. W odległości 5 km znajdują się najważniejsze dla Gdyni ośrodki administracji publicznej jak sądy, urzędy, szpitale, dworzec PKP(Gdynia Główna), dworzec PKS, a także główne atrakcje turystyczne w tym Skwer Kościuszki. W bliskiej odległości znajduję się jedna z głównych ulic Gdyni – ul. Hutnicza,  komunikacja miejska
Możliwość obejrzenia nieruchomości po uprzednim kontakcie z Samodzielnym Specjalistą ds. Organizacyjno – administracyjnych Karoliną Orlikowską, tel. [ukryte] .

Data dodania ogłoszenia: 19.01.2024

Aktualizacja: 02.04.2024

Wróć do góry