Nowoczesny Apartament siłownia i miejsce w hali w cenie!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14

Nowoczesny Apartament siłownia i miejsce w hali w cenie!

Cena

2 700

  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    1
  • Rok budowy
    2018
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdańsk
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Kaucja
3000
Umeblowane
Tak
Liczba pięter w budynku
6
Powierzchnia
42,33 m2
Dostępne od
01. 03. 2024

Na wynajem apartament na Morenie, 5 min do tramwaju, autobusu, Carrefour Morena - 10 min do centrum Gdańska. Apartamentowiec z końca 2018 roku. W mieszkaniu zamontowany jest system DOM INTELIGENTNY SMART, co umożliwia sterowanie ogrzewaniem, światłem i kontrolowaniem drzwi wejściowych za pomocą aplikacji - zdalnie. Apartament znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu sklepów, restauracji i innych lokali usługowych (w tym samym bloku znajdują się gabinety lekarskie, w bloku sąsiednim przedszkole).
Dostępna jest również strefa zabaw dla dzieci Kids Play oraz strefa Fitness, udostępniona tylko dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy również 28 metrowy ogródek, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. 

Mieszkanie podzielone jest na salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz wyposażone zostało w nowoczesne sprzęty w zabudowie. 

Ponadto miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska dodatkowo w cenie. W całym bloku zainstalowane są instalacje energooszczędne, mieszkanie jest ciepłe, bardzo przyjemna okolica, a zarazem wszędzie jest blisko. 

Pośrednicy proszę nie dzwonić!! Tylko bezpośrednio. Wolne od 01.03.24
 

Data dodania ogłoszenia: 06.02.2024

Aktualizacja: 06.03.2024

Wróć do góry