Tawerna Strand w porcie rybackim

Ogłoszenie podstawowe
Puck
Morska
140 m2 11 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
12
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 12
Zamów ofertę na e-maila

Tawerna Strand w porcie rybackim

Cena

11 000

  • Piętro
    Parter
Jestem
Firmą
Adres
Puck
Morska
Rodzaj nieruchomości
Obiekt
Nr oferty
EC221855
Umeblowane
Tak
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
140 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Oferta dotyczy wynajmu dobrze funkcjonującej restauracji w Pucku. Istnieje również możliwość zakupu obiektu.

Puck to niewielkie, urocze miasto zlokalizowane na północnym wybrzeżu, pomiędzy Władysławowem a Gdynią. Dzieje Pucka sięgają XII wieku, dzięki czemu w mieście znajduje się wiele budynków o wartości historycznej. Puck to także lubiany cel wyjazdów wakacyjnych. Turystów przyciąga dogodna lokalizacja przy piaszczystym brzegu morza ze strzeżonymi kąpieliskami, miejscowym molo, a także malowniczym portem rybackim i jachtowym. Z uwagi na położenie nad zatoką, Puck jest dobrym miejscem do uprawiania sportów wodnych - windsurfingu i kitesurfingu. W okolicy wytyczonych jest wiele tras dogodnych do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Aktualnie w Pucku powstaje nowa marina, która ma zapewnić 200 miejsc cumowania dla jachtów i białej floty. Jest to świetna perspektywa dla rozwoju miasta. Termin zakończenia prac zaplanowano na czerwiec tego roku. 

Restauracja będąca przedmiotem oferty znajduje się w niezwykle urokliwej części Pucka - w starym porcie rybackim. Miejsce urzeka malowniczymi wschodami i zachodami słońca, a także widokiem na Zatokę Pucką i port rybacki z tarasu restauracji. Niewątpliwe atuty obiektu to jego położenie - tuż przy samej kei, spokojna okolica oraz portowy klimat wnętrza i otoczenia. Jest to miejsce o dużym znaczeniu historycznym - w 1920 roku odbyły się tu Zaślubiny Polski z Morzem. 

Działka, na której znajduje się restauracja ma powierzchnię około 400 m2, jest ogrodzona, cały teren jest monitorowany.

Obiekt, o całkowitej powierzchni 140 m2, składa się z dwóch kondygnacji - parteru i piętra. W sumie do dyspozycji gości jest około 50 miejsc siedzących wewnątrz restauracji oraz 60 na tarasach zewnętrznych. Na parterze miejsca siedzące dla 16 gości (4 stoliki), zaplecze kuchenne oraz socjalne, a także toaleta dla gości. Na piętrze wygodnie usiądzie 28 osób (7 stolików). Na tym poziomie znajdują się dwa tarasy, na których miejsce przy stole wygodnie zajmuje 10 osób. Tu także znajduje się niewielkie mieszkanie - pokój wyposażony w łóżko i miejsce do pracy oraz przestronna łazienka.

Lokal został dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej i całkowicie wyremontowany w 2016 roku, na podstawie projektu uznanego zespołu architektów. W ramach remontu zrealizowano m.in. remont wszystkich instalacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż okiennic, renowację pokrycia dachowego, montaż okien połaciowych, a także remont tarasów i ogrodzenia. W całości zaaranżowano nowe wnętrze restauracji. Zastosowano wysokiej jakości materiały, dzięki którym lokal, mimo upływu kilku lat od remontu wciąż prezentuje się bardzo dobrze.

Restauracja posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz wydzielone strefy przygotowania potraw niezbędne do odbiorów przez Sanepid. Cały lokal jest klimatyzowany. 

Restauracja ma bardzo dobre opinie i duże grono stałych gości. Jest wynajmowana z całym wyposażeniem.

Zapraszamy Inwestorów po więcej szczegółów. 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Data dodania ogłoszenia: 09.05.2024

Aktualizacja: 19.06.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Naba House

Słoneczny, 138-metrowy Lokal na wynajem

Ogłoszenie podstawowe

8 000 zł

Aktualizacja: 3 miesiące temu
Tawerna Strand w porcie rybackim

Oferta, którą oglądasz

Tawerna Strand w porcie rybackim

Zapytaj o ofertę

Katarzyna Dowgiałło-Edel

787995... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Puck
Morska
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry