Gdańsk Jasień
Kartuska
2 39.01 m2 760 695 zł
obserwuj
Skontaktuj się
 • Numer ogłoszenia: 65646101
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 3
2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta: zdjęcie 93550840
2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta: zdjęcie 93550842
2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta: zdjęcie 93550844
 • Galeria
 • Mapa
Gdańsk Jasień, Kartuska 2 39.01 m2 760 695 zł
2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta: zdjęcie 93550840

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta: zdjęcie 93550842

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

2 pokoje w malowniczej dolinie w centrum miasta

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie inwestycja Scarpa, przed wiekami uprawiano winorośl i prowadzono winnice. Dzisiaj wzgórze stanowi punkt widokowy i prezentuje nową perspektywę na Gdańsk z jego najbardziej symbolicznymi obiektami.

Jest to miejsce z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, acz nie mniej interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli przyszłych mieszkańców od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna, odrestaurowanego dworca głównego czy nowoczesnej galerii handlowej Forum Gdańsk.
W ramach inwestycji zaprojektowane zostały dwa 6-piętrowe budynki wraz z podziemnymi halami garażowymi i lokalami usługowymi.  • Instalacja Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z najnowocześniejszych technologii inteligentnego domu, w tym sterować temperaturą, zaworami wody czy elektrycznością za pomocą aplikacji mobilnej bądź manualnie. • Pakiet antysmogowy zapewnia stały dostęp świeżego powietrza w mieszkaniu. Filtry montowane w nawiewnikach okiennych eliminują nie tylko zanieczyszczenia, ale i alergeny, pyłki roślin czy nawet dostęp owadów. • Dekoracyjne panele meblowe z wytrzymałego laminatu, wysokogatunkowy tynk mozaikowy czy trwałe płytki gresowe to jedynie część elementów wysokiej jakości wykończenia części wspólnych. W holach wejściowych zaprojektowaliśmy ponadto duże lustra oraz estetyczne i nierdzewne skrzynki pocztowe. • Na klatkach schodowych i w korytarzach stosujemy również energooszczędną oprawę liniową LED, dzięki której koszty utrzymania budynków będą niższe. • Mieszkania na piętrach będą posiadać balkony - nawet dwa w przypadku poszczególnych lokali. Dodatkowo mieszkania na 5. i 6. kondygnacji oferują dodatkową przestrzeń plenerową w formie dużych tarasów o powierzchni nawet 37 mkw. Zaprojektowane przy użyciu termoizolacyjnych łączników balkony zapobiegną ponadto utracie ciepła. • Tarasy wybrukowane kostką z zielonymi ogródkami o powierzchni aż do 104 mkw. będą przynależeć do mieszkań dostępnych na kondygnacjach parterowych. • Okna portfenetrowe, rozciągające się niemal od podłogi do sufitu, zapewnią wysokie nasłonecznienie mieszkań. • W budynku od strony ul. Kartuskiej powstaną również lokale handlowo-usługowe, dzięki czemu pod ręką będziemy mieli sklep bądź salon fryzjerski. • W zaledwie 5 min można dojechać do Głównego Miasta dzięki bliskości ul. Kartuskiej. • Tak dobre położenie pozwala płynnie poruszać się zarówno w stronę centralnej części miasta, nadmorskiego pasa czy też na północ Trójmiasta. • Najbliższy przystanek tramwajowy "Skrajna” (linie nr 10, 12) znajduje się zaledwie 150 m od inwestycji (2 min pieszo) i pozwala dojechać do Bramy Wyżynnej w jedynie 10 min. • W okolicy inwestycji Scarpa kursuje również szereg linii autobusowych (m.in. nr 167, 267, 168, 174, 175). • Najbliższa stacja kolejowa "Gdańsk Główny” znajduje się w odległości 5-minutowej przejażdżki autem. • Do portu lotniczego w Gdańsku można dojechać już w 15 minZapraszam na prezentację.

-

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.
_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 18.03.2024

Aktualizacja: 18.03.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry