3 2023 78.89 m2
obserwuj
Skontaktuj się
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 2
Atrium Oliva - Gdańsk, ul. Grottgera - 78.89 m2: zdjęcie 94315519
Atrium Oliva - Gdańsk, ul. Grottgera - 78.89 m2: zdjęcie 94311231
  • Galeria
  • Mapa
3 2023 78.89 m2

Atrium Oliva - Gdańsk, ul. Grottgera - 78.89 m2

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Garaż
  • Winda
  • Typ ogrzewania: centralne z sieci miejskiej
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 78,89 m2, z ekspozycją południowo-wschodnią, usytuowany na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym (36,74 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi na balkon o powierzchni 8,01 m2, z którego rozpościera się widok na serce osiedla - zielone patio. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie (11,78 m2 i 12,58 m2) oraz dwie łazienki (4,04 m2 i 5,07 m2) z możliwością wstawienia wanny i kabiny prysznicowej. Prestiżowa inwestycja Atrium Oliwa znajduje się na terenie gdańskiej Oliwy - dzielnicy odznaczającej się wyjątkowym położeniem na mapie Trójmiasta. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Oliwskiego podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Wyróżniającym elementem osiedla jest dostępna dla mieszkańców tężnia solankowa jak również fitness, sala klubowa oraz strefa relaksu.
Wyjątkowa dzielnica
Oliwa jest wyjątkowa pod każdym względem. Są tu zarówno najsłynniejsze zabytki Gdańska, jak i nowoczesny kompleks biurowy, porównywany do londyńskiego City. Tutaj stykająca się z miastem przyroda oraz historyczne dwory i kamienice pozwalają zapomnieć, że jesteśmy w samym środku metropolii, oferującej wszystkie zalety życia w wielkim mieście. Gdańsk Oliwa to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce.
15-minute city
Na mapie Trójmiasta trudno o drugie tak doskonale położone miejsce. Inwestycja Atrium Oliva to praktyczna realizacja idei 15-minutowego miasta, w którym wszystko co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb i wygodnego życia zlokalizowane jest w bezpośredniej bliskości miejsca zamieszkania. Sklepy, kawiarnie, restauracje, miejsca pracy i rozrywki, parki i tereny spacerowe, szkoły, a nawet uniwersytet znajdują się w zasięgu spaceru lub krótkiej przejażdżki rowerem.
W sercu Trójmiasta
Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do spacerów zachęcą kameralne uliczki, alejki w Parku Oliwskim czy liczne trasy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. W odległości kilkuset metrów jest lodowisko w Hali Olivia, basen, park trampolin i restauracja na szczycie Olivia Star - najwyższego budynku w Trójmieście. Niewiele dalej znajduje się najpiękniej położone ZOO w Polsce oraz leśna wieża widokowa. W Oliwie nie sposób się nudzić.
Ponadczasowa architektura
Architekci ROARK Studio zaprojektowali elegancki zespół mieszkalny o ponadczasowej architekturze i najwyższym standardzie wykonania. W pięciu kameralnych budynkach znajdują się bardzo dobrze doświetlone i doskonale wyciszone apartamenty o powierzchni od 36 do 126 m2 i starannie przemyślanych układach. Komfort życia zapewnią przeszklenia, balkony, tarasy i ogródki oraz trzyszybowe, drewniane okna z widokiem na las, zieleń lub sylwetki oliwskich biurowców.
Twoje własne uzdrowisko
Trudno o lepsze miejsce do prowadzenia zdrowego stylu życia i zachowania dobrego samopoczucia. Cisza kameralnej dzielnicy i nastrojowa przestrzeń patio to gwarancja wytchnienia i spokoju ducha. Roślinność filtrująca zanieczyszczenia i spotykana głównie w uzdrowiskach tężnia solankowa stworzą wyjątkowy, zdrowy mikroklimat. Do dyspozycji mieszkańców jest sauna i sala klubowa, a do aktywności fizycznej przyczyni się strefa fitness, okoliczne szlaki biegowe i rowerowe oraz liczne obiekty sportowe w najbliższym sąsiedztwie.
Korzyści z ekologii
Ekologiczne rozwiązania to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale również wymierne korzyści finansowe. Panele fotowoltaiczne i windy z odzyskiem energii to niższe koszty utrzymania części wspólnych. Lepsze materiały izolacyjne to niższe rachunki. Ogólnodostępna ładowarka aut elektrycznych oraz gniazda do ładowania w hali garażowej to wygoda i oszczędność czasu. Dowodem zastosowania tych i wielu innych ekologicznych rozwiązań jest międzynarodowy certyfikat BREEAM, przyznawany przez niezależną instytucję z siedzibą w Londynie i potwierdzający najwyższe standardy ochrony środowiska w budownictwie.
Odwaga innowacji
Kolejnym wyróżnikiem Atrium Oliva są nowoczesne technologie. Automatyka domowa pozwoli zdalnie obsługiwać wideo-domofon z poziomu aplikacji czy sterować ogrzewaniem z możliwością programowania. Zarówno mieszkańcy, jak i właściciele apartamentów zakupionych na wynajem lub jako drugi dom docenią czujniki zalania, alarm na drzwiach wejściowych połączony z portierem czy monitoring na terenie osiedla. System automatyki domowej umożliwi dostosowanie apartamentu do indywidualnych potrzeb.
Nagradzany deweloper
Atrium Oliva to efekt pracy zespołu ekspertów oraz ich wieloletniego doświadczenia. Grupa ALLCON od ponad 33 lat odpowiada na potrzeby wymagających klientów, szukających dopasowanej oferty mieszkaniowej. Oparta na stabilnych fundamentach finansowych firma ceniona jest za niezawodność, terminowość oraz wiarogodność wobec klientów i kontrahentów. ALLCON to wielokrotnie nagradzany deweloper oraz zdobywca m.in. międzynarodowej nagrody European Property Awards, tytułu "Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa" oraz nagrody I stopnia w Konkursie Budowa Roku.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 18.04.2024

Aktualizacja: 15.07.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry