Puck
Polna
2 2024 37.81 m2 528 961,90 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 65592486
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 9
Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93235749
Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93327514
Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93235752
  • Galeria
Puck, Polna 2 2024 37.81 m2 528 961,90 zł
Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93235749

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93327514

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93235752

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93338902

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93327515

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93235751

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93327516

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem: zdjęcie 93327517

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym tarasem

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Winda
  • Woda
  • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz innowacyjne mieszkania całoroczne w zielonej okolicy z widokiem na morze z niektórych apartamentów. Ten luksusowy kompleks budynków  będzie wydany do użytku III kwartale 2024 r. Mieszkania są jasne i przestronne — część z apartamentów ma do 5 m wysokości i wyjątkowo duże okna.

Atuty nieruchomości:

- 7 minut spacerem na plażę i do centrum; taka sama odległość do łąk i lasów otaczających Puck

- świetna inwestycja pod wynajem

- jakościowe wykończenie i zaawansowane rozwiązania technologiczne

- Duże okna, wysokie mieszkania i widok na morze z części apartamentów

-Pełna infrastruktura usługowa, handlowa oraz sportowa w najbliżej okolicy

-Możliwość wydzielenia drugiego pokoju

Lokalizacja

Puck to miasteczko położone pomiędzy Władysławowem a Trójmiastem. W przeciwieństwie do wielu nadmorskich miejscowości nie zamiera po sezonie - znajdują się tu szkoły, sklepy, teatr czy muzeum, a także zgarniająca nagrody restauracja Nordowy Mol (m.in. drugie miejsce dla najlepszej karczmy w Polsce). Morze w Zatoce Puckiej jest wyjątkowo łagodne, dlatego ta cicha okolica jest wymarzona dla rodzin oraz miłośników sportów wodnych. O klimacie miasteczka decyduje urocze molo z portem rybackim, starówka i fara z lat 1330-1400.Dodatkowym atutem jest nowo powstała marina.

Osiedle

Malachit Park to kameralne osiedle które będzie oddane do użytku w III kwartale 2024 r. Na jego terenie znajduje się prywatna strefa fitness dla mieszkańców. Powstało przy cichej, idealnej dla rowerów uliczce prowadzącej z jednej strony do centrum miasta (8 min), a z drugiej - do podmiejskich łąk i lasów. O spokój mieszkańców dbają też przemyślane rozwiązania architektoniczne, takie jak wyciszające spoczniki schodowe czy technologia shock zastosowane w częściach wspólnych obiektu. Na dachu znajdują się tarasy przynależące do mieszkań na ostatnim piętrze . Drewno zastosowano na tarasach czy w części stolarki okiennej, co zdecydowanie wyróżnia Malachit Park na tle innych osiedli. Nowoczesna architektura z jednej strony nawiązuje do wzorców skandynawskich  drewnianymi detalami i barierkami tarasów ze stali nierdzewnej wypełnionej szkłem bezpiecznym które wpisuje się też w tradycyjny klimat Pucka. Teren jest ogrodzony, a przy wejściu znajduje się wideodomofon. Łącznie jest tu 35 miejsc parkingowych plus 12 podziemnych miejsc garażowych wraz z komórkami lokatorskimi w podziemiu. Na miejscu znajduje się dwustanowiskowa ładowarka do aut elektrycznych.
W tej inwestycji liczą się detale, stąd przygotowane na zamówienie duże okna połaciowo-kolankowe z dodatkowym ociepleniem w formie warkoczy z wełny owczej. W ofercie pozostały jeszcze mieszkania o wielkości 31,85 - 85,34 m2. Każde z nich posiada "to coś”: antresolę, ogródek lub taras, a mieszkania z antresolą mają ponad 5 m wysokości i duże przeszklenia z alumiuminium. W mieszkaniach jest dużo światła w związku z zastosowaniem szerokich i wysokich witryn okiennych, a także dachów bezokapowych z ukrytymi rynnami i rurami spustowymi, które nie blokują dostępu słońca. Wybrane lokale posiadają widok na zatokę.

Mieszkanie
Możliwość łatwego podziału na dwa pokoje.
Na powierzchnię 37.81 m2 składa się: przestronny salon z aneksem  kuchennym o powierzchni 31,31 m2, łazienka o powierzchni 5,24 m2 oraz niewielki korytarz. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na przestronny taras o powierzchni 30 m2 .Mieszkanie zostało zaprojektowaną z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni dziennej.

Informacje dodatkowe

Instalacja teletechniczna w każdym pokoju pozwala na bezproblemowy montaż i korzystanie z WI-FI. Dach został docieplony systemem płyty thermano, co eliminuje ryzyko osiadania wełny mineralnej, a tym samym obniżenia izolacyjności cieplej w przyszłości. Okna z pakietami trzyszybowymi i dodatkowym ociepleniem to kolejny sposób na zwiększenie izolacji w obiekcie.

Informacje finansowe

Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej lub miejsca naziemnego.
Dodatkowo obligatoryjny zakup udziału w strefie fitness.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Data dodania ogłoszenia: 30.01.2024

Aktualizacja: 10.05.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry