Kampinova "8B" - komfortowy dom z tarasami i dwustanowiskowym garażem

Deweloper: EkoDeweloper

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena
1 090 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Łostowice
Kampinoska
Cena za m2
7 853,03
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Powierzchnia
138,80 m2
Typ ogrzewania
Miejskie

Treść ogłoszenia

Osiedle Kampinova - nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni 

Kampinova to odpowiedź na oczekiwania osób, które chcą mieszkać w Gdańsku, a zarazem cieszyć się zielenią rozpościerającą się za oknami. To osiedle połączy w sobie kameralne sąsiedztwo z rozwiniętą infrastrukturą. Lokalizację wybraliśmy tak, aby była dobrze skomunikowana z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta. Wygodne lokale mieszkalne, do których przynależeć będą balkony, tarasy lub ogródki powstaną przy ulicy Kampinoskiej w gdańskiej dzielnicy Łostowice.

Osiedle Kampinova to kompleks 5 budynków, na który będzie składać się:
 • 16 domów szeregowych z ogródkami i dwustanowiskowymi garażami
 • 37 mieszkań z ogródkami lub balkonami.
Potrzebujesz większej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich? Na osiedlu Kampinova powstają dwukondygnacyjne lokale mieszkalne z dwustanowiskowymi garażami. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 138,80 m2. Znajdą się tutaj kuchnia z jadalnią i salonem, łazienka z oddzielną toaletą, a także trzy wygodne sypialnie. Ich przemyślany układ na każdym piętrze pozwoli Ci swobodnie decydować o wystroju wnętrz i stylu, w jakim zostaną wykończone. Rozplanowując układ wnętrz, nasi architekci zadbali, aby wszyscy domownicy mieli przestrzeń do pracy, odpoczynku i prowadzenia życia rodzinnego.
W salonie znajdują się duże okna tarasowe, które  prowadzą wprost na dwa przestronne tarasy o pow. 13,70 m 2 oraz 21,34 m2.

Kampinova to budynki o geometrycznych bryłach, utrzymane w jasnej kolorystyce. Będą doskonale harmonizować z przepięknym, zielonym otoczeniem dzielnicy Łostowice. Są tak ulokowane względem stron świata, aby zapewniać dobre nasłonecznienie wszystkich mieszkań oraz tarasów.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64556809
 • Data wprowadzenia: 02.11.2021
 • Aktualizacja: 18.03.2022