Gdańsk Jasień
Pawła Adamowicza
4 78.9 m2
obserwuj
Skontaktuj się
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 2
Linea - Gdańsk, al. Pawła Adamowicza - 78.90 m2: zdjęcie 94315404
Linea - Gdańsk, al. Pawła Adamowicza - 78.90 m2: zdjęcie 94310905
  • Galeria
  • Mapa
Gdańsk Jasień, Pawła Adamowicza 4 78.9 m2

Linea - Gdańsk, al. Pawła Adamowicza - 78.90 m2

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Winda
  • Taras
  • Ogródek
  • Typ ogrzewania: centralne z sieci miejskiej
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,90 m2, z ekspozycją wschodnio-południowa, usytuowane na parterze, składające się z pokoju dziennego z aneksem (27,40 m2) z wyjściem do ogródka (83,10 m2) i trzech pokoi (11,51 m2, 10,67m2 i 10,33 m2) i dwóch łazienek (5,01 m2 i 3,25 m2). Całość dopełnia korytarz (10,73 m2).
Więcej niż wspólny adres
LINEA to miejsce, gdzie spotkania w osiedlowej kawiarni, wspólne aktywności na świeżym powietrzu czy sąsiedzka integracja w "Dolinie Potoku” staną się codziennością. Wkomponowane w przestrzeń osiedla liczne ławki, stojaki rowerowe oraz zielone skwery zachęcą do spędzania czasu poza domem. Zaplanowane w centralnej części osiedla punkty usługowe i lokale gastronomiczne usprawnią codzienne obowiązki oraz pozwolą na pielęgnowanie sąsiedzkich relacji.
Rodzinna strona miasta
LINEA idealnie łączy potrzeby dorosłych i dzieci. Wykorzystując tarasowy układ terenu, zaprojektowaliśmy dla młodszych mieszkańców bezpieczne przestrzenie zielone, w tym atrakcyjnie wyposażony plac zabaw. Jego podział na strefy wiekowe pozwoli dzieciom aktywnie spędzić czas i zużyć część z niekończących się pokładów energii.
"Dolina Potoku”, rozległy teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2, będzie idealnym miejscem na piknik czy spotkanie ze znajomymi.
Przystanek LINEA
Dzięki bezpośredniemu połączeniu osiedla z nową aleją Pawła Adamowicza, w 10 minut dojedziemy do centrum Gdańska oraz Wrzeszcza. Przy osiedlu LINEA znajdują się dwa przystanki tramwajowe: Łabędzia i Stolema. Niewielka odległość do obwodnicy zapewni komfort poruszania się po całym Trójmieście. Zostawiając samochód na dużym parkingu przy stacji PKM Jasień lub Brętowo, w 30 minut dojedziemy do Gdyni, a w niecałą godzinę na Kaszuby. Dojazd kolejką na lotnisko zajmie zaledwie 10 minut.
W połączeniu z naturą
Rytmicznie rozplanowana szata roślinna bazować będzie na wielu odcieniach zieleni, różnokolorowych trawach oraz roślinności intensywnie wybarwiającej się w okresie jesiennym. Zieleń wysoką stanowić będą rodzime gatunki drzew: lipa, brzoza, kasztanowiec. Ich obsypane kwiatami korony będą cieszyły oko wiosną, latem dając upragniony cień. Kameralne oświetlenie będzie dopełnieniem oprawy osiedla. Po zmroku stworzy niepowtarzalny klimat, idealny na wieczorne spacery.
Dobra perspektywa
Sześć cztero- i pięciopiętrowych budynków, zaprojektowanych przez B1 Architekci, daje możliwości wyboru zgodne z indywidualnymi potrzebami, upodobaniami i wyobraźnią. Od mieszkań dwupokojowych po czteropokojowe. Od parterów z prywatnymi ogródkami po najwyższe piętra z przeszkolonymi balkonami umożliwiającymi podziwianie widoków. Dodatkowym atutem jest szklana zabudowa wybranych balkonów, czyli bonus w postaci większej powierzchni, którą można się cieszyć bez względu na pogodę.
Nowa odsłona wnętrz
Nowe etapy inwestycji wyróżniać będzie projekt wnętrz autorstwa B1 Architekci. Wysoki standard wykończenia i wysmakowany styl, pozytywnie wpłyną na codzienne życie mieszkańców.

Monochromatyczną bazę, ocieploną drewnianymi elementami, uzupełniać będą akcenty kolorystyczne, przeznaczone dla konkretnych stref w budynku. Przestrzenie, prowadzące do mieszkań, zostaną wzbogacone o wielkoformatowe grafiki, który nadadzą wnętrzom przytulnego charakteru.
Czas na dom
Ofertę osiedla LINEA uzupełnia 27 szeregowych domów o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z własnym ogrodem i garażem na jeden lub dwa samochody. DOMY LINEA oferują nowoczesne i ekologiczne rozwiązania pozwalające na instalację kominka, montaż klimatyzacji oraz wentylacji z odzyskiem ciepła.
Odnawialne źródła energii
Chcemy zmniejszyć wpływ działalności na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup energii odnawialnej od AXPO Polska, spółki należącej do wiodących niezależnych dostawców zielonej energii. Certyfikat gwarantuje, że energia używana do zasilania budowy osiedla LINEA została wytworzona w sposób przyjazny dla środowiska lub pochodzi z odnawialnych źródeł.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 22.02.2024

Aktualizacja: 13.07.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry