Gdańsk Wrzeszcz
Jaśkowa Dolina 83
4 2025 71.48 m2 1 129 384 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 19
Mieszkanie B.0.04 Budynek B, Duet Jaśkowa Dolina: zdjęcie 91791275
Mieszkanie B.0.04 Budynek B, Duet Jaśkowa Dolina: zdjęcie 92306895
Mieszkanie B.0.04 Budynek B, Duet Jaśkowa Dolina: zdjęcie 91772379
 • Galeria
 • Mapa

Mieszkanie B.0.04 Budynek B, Duet Jaśkowa Dolina

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
 • Winda
 • Taras
 • Ogródek
 • Gaz
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Siła
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Aneks kuchenny
 • Kablówka
 • Światłowód
 • Komórka lokatorska

Widok makiety inwestycji, rzut 3D oraz wirtualny spacer mieszkania:
https://budros.pl/mieszkania/duet-jaskowa-dolina/?viewId=3&openFlatId=B-0-04&flatMedia=Tour

Wyjątkowy duet natury i miasta
Inwestycja znajduje się w prestiżowej dzielnicy Gdańska, we Wrzeszczu Górnym, przy urokliwej ulicy Jaśkowa Dolina. Otaczający inwestycje las zapewnia poczucie prywatności w centrum miasta. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie posiadając łatwy dostęp do wszystkich udogodnień centrum Gdańska.

Duet Jaśkowa Dolina to inwestycja, która będzie składała się z dwóch kameralnych budynków. Osoby zainteresowane inwestycją, czy to inwestorzy, studenci czy rodziny, znajdą tutaj 30 przytulnych mieszkań o dwóch, trzech, lub pięciu pokojach. Dostępne metraże mieszkań wahają się od niespełna 44 m2 do nawet 90 m2. Relaks na świeżym powietrzu zapewnią wydzielone ogródki oraz w mieszkaniach na wyższych piętrach - balkony.

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość parkowania swoich samochodów w podziemnej hali garażowej, która oprócz miejsc postojowych będzie również wyposażona w dwupoziomowe platformy parkingowe i komórki lokatorskie. Dla osób aktywnych przygotowane zostaną zewnętrzne place zabaw i parking rowerowy, a także wewnętrzna sala rekreacyjna. Osoby potrzebujące przestrzeni do pracy będą miały dostęp do nowoczesnego studia coworkingowego.

Wyjątkowy duet budynków mieszkalnych
Budynki mieszkalne Duet Jaśkowa Dolina zostaną wykonane w tradycyjnej technologii. Połączenie mineralnej płytki klinkierowej z nowoczesnymi, przeszklonymi klatkami schodowymi podkreślą unikalny i ponadczasowy charakter architektury inwestycji.
Dla zapewnienia pełnego komfortu mieszkańcom, teren inwestycji będzie oświetlony i monitorowany przez całą dobę. Wysoki poziom bezpieczeństwa zagwarantują drzwi wejściowe do mieszkań o zwiększonej odporności na włamanie, antywłamaniowe szyby i okucia w mieszkaniach na parterze, oraz system wideo-domofonu przy wejściach do klatek schodowych. Dostęp do strefy rekreacyjnej będzie możliwy za pomocą kart zbliżeniowych. Ponadto, w każdym budynku znajdą się cichobieżne windy, które zapewnią wygodne poruszanie się po terenie inwestycji zarówno osobom niepełnosprawnym, jak i rodzicom z dziećmi.

Standard wykończenia mieszkań obejmuje niezbędne instalacje elektryczne i sanitarne, osprzęt elektryczny, grzejniki oraz wewnętrzne parapety. Ściany zostaną wyszpachlowane i pomalowane na biało, a balkony wykończone gresowymi płytkami.

Zapytaj o możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Lokalizacja inwestycji jest jej znaczącym atutem. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz ścieżka rowerowa. W okolicy można również znaleźć aż cztery centra handlowe, kina, teatr leśny, operę, liczne restauracje, ośrodki sportowe i szkoły. Inwestycja jest oddalona jedynie o 2 km od Politechniki Gdańskiej i stacji Gdańsk Wrzeszcz, o 2,5 km od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i szpitala akademickiego, oraz o 4 km od znanego miejsca nocnego życia - Stoczni Gdańskiej. Odległość od plaży w Brzeźnie wynosi 6 km, a od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy 9 km.

Dodatkowo, we współpracy m.in. z Tefal, OBI, BEL-POL oraz Galerią Wnętrz City Meble, przygotowaliśmy dla Państwa pakiety rabatowe na zakupy u naszych partnerów. Pakiety promocyjne wraz z przykładowymi aranżacjami mieszkań w inwestycji Duet Jaśkowa Dolina zostaną przekazane podczas odbioru mieszkań.
Czytaj więcej

W pobliżu

Numer ogłoszenia: 65343454

Aktualizacja: 04.12.2023

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
662 231 906 Zadzwoń
Wróć do góry