Gdynia Redłowo
Zwycięstwa
4 2023 91.51 m2 2 205 372 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 64243372
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 5
Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722037
Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722038
Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722039
  • Galeria
  • Mapa
Gdynia Redłowo, Zwycięstwa 4 2023 91.51 m2 2 205 372 zł
Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722037

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722038

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722039

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie - Gdynia: zdjęcie 86722040

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie - Gdynia

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Winda
  • Miejsce parkingowe
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Alvarium powstaje w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. To inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta.

Budynki inwestycji Alvarium zachwycają połączeniem klasycznej elegancji z nowoczesnością, która idealnie wtapia się w naturalne środowisko modnego Redłowa. Starannie wykończone, doskonale doświetlone wnętrza można zaaranżować na wiele sposobów. W inteligentnie rozplanowanych pomieszczeniach po postu dobrze się mieszka.

Z roku na rok nieruchomości w Redłowie osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej i gwarantują atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji. To tutaj toczy się biznesowe życie miasta. w Redłowie siedzibę mają międzynarodowe korporacje i rodzime innowacyjne firmy, a sąsiedztwo centrum biurowych i handlowych sprzyja prowadzeniu interesów.

Lokalizacja
Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, leży Redłowo - prestiżowa dzielnica Gdyni. Nadmorski klimat, gęste lasy i bliskość centrum sprawiają, że mieszka się tu ekskluzywnie i komfortowo. Położenie Redłowa w sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych, rozrywkowych i handlowych Gdyni sprawia, że dzielnica ta od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców i inwestorów.

Strefa rekreacji
To znakomite miejsce na odprężający odpoczynek lub uprawianie sportu. Inteligentna infrastruktura strefy rekreacji pozwala zachować prywatność, a jednocześnie sprzyja nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

Strefa usług
Mieszkańcy Alvarium są niezależni w centrum miasta. Wystarczy wyjść na krótki spacer, by skorzystać z bogatej oferty pasażu usługowego i szybko załatwić pilne sprawy.

Strefa biur
Strefa nowoczesnych biur zapewnia komfort efektywnego rozwoju kariery blisko domu, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje przyjemną atmosferę pracy.

Strefa handlu
Strefa handlu Alvarium to wygoda robienia zakupów bez konieczności jeżdżenia autem do odległych marketów. Pasaż handlowy został zaprojektowany tak, by codzienne obowiązki były przyjemnością, a mieszkańcy mogli spędzać czas na tym, co ich cieszy.

Po aktualną listę wszystkich mieszkań w tej inwestycji zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 27.04.2021

Aktualizacja: 28.08.2023

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry