Mieszkanie Opacka Apartamenty B1.1.4

Deweloper: Invest Komfort
Ogłoszenie mini
Gdańsk Oliwa
Opacka
2 2022 57.1 m2
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
17
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 17

Mieszkanie Opacka Apartamenty B1.1.4

Zapytaj o cenę
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Oliwa
Opacka 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
57,10 m2
Typ ogrzewania
Przyłącze gazu ziemnego i instalacja gazowa do własnej kotłowni gazowej przewidzianej do ogrzewania Budynków i podgrzewania wody użytkowej,
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Miejsce parkingowe
 • Aneks kuchenny
 • Podjazd dla niepełnosprawnych
 • Ochrona
 • Komórka lokatorska

Inwestycja powstała w sąsiedztwie słynnego, zabytkowego parku Oliwskiego o powierzchni ponad 11 hektarów. Zabytkowa jest także zabudowa w okolicy powstałej inwestycji, co w sumie tworzy unikatowy charakter tego miejsca.

W niewielkiej odległości od Opackiej znajduje się Uniwersytet Gdański, AWFiS oraz duży kompleks biurowy Olivia Business Centre. W dzielnicy znajdują się szkoły, przedszkola (jedno z nich w sąsiedztwie osiedla), sklepy, przychodnie.

Opacka została zaprojektowana przez architektów z pracowni Roark Studio z perspektywy pieszego. Powstało tu 51 mieszkań w kameralnych, trzypiętrowych budynkach z lukarnami na ostatniej kondygnacji nawiązującymi do oliwskiej zabudowy. Pomiędzy budynkami powstała specjalnie zaprojektowana przestrzeń dostępna dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci, a wewnątrz strefa fitness z saunami i salą klubową dla dorosłych.

Dodatkowo w ramach inwestycji powstały nowe, otwarte tereny zielone o powierzchni 0,6 ha. Zlokalizowane są tam, gdzie kiedyś były ogrody klasztorne; wypełniają one lukę przestrzenną pomiędzy parkiem Oliwskim a naturalną roślinnością Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Odtworzono tu historyczny staw. Z drewnianego pomostu podziwiać można najważniejszy zabytek Oliwy, tj. gotycką archikatedrę oliwską. Jest to miejsce spotkań i relaksu pośród kilku tysięcy roślin z prawie 50 gatunków, uprawianych kiedyś przez cystersów. Można tu m.in. poćwiczyć jogę lub zorganizować piknik rodzinny. Inwestor zadbał również o rewitalizację brzegu Potoku Oliwskiego.

Przestrzenie wspólne w budynkach wypełnia szlachetne drewno, naturalny kamień czy szkło wzorzyste. Duża liczba przeszkleń otwiera mieszkania i części wspólne na otaczającą budynki zieleń, zapewniając przy tym odpowiednie doświetlenie.

Apartamenty na ostatniej kondygnacji mają ponadstandardową wysokość od 3,05 m do 4,20 m.

Opacka jest laureatem wielu nagród w Polsce i za granicą, między innymi plebiscytu na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową 2022 prowadzonego przez Trojmiasto.pl i międzynarodowego konkursu European Property Awards. Osiedle Opacka otrzymała także nagrodę Budowa Roku 2022 w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Jury konkursu Kreatura, w którym magazyn Media Marketing Polska wyróżnia niezależne myślenie w komunikacji marketingowej, doceniło kampanię wprowadzającą na rynek Apartamenty Opacka - "Czas tworzy wartość".
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty od Invest Komfort

Mieszkanie Opacka Apartamenty B2.0.1

Ogłoszenie mini
Aktualizacja: 24 dni temu

Mieszkanie Opacka Apartamenty A2.2.2

Ogłoszenie mini
Aktualizacja: 24 dni temu

Mieszkanie Opacka Apartamenty A2.0.3

Ogłoszenie mini
Aktualizacja: 24 dni temu
Mieszkanie Opacka Apartamenty B1.1.4

Oferta, którą oglądasz

Mieszkanie Opacka Apartamenty B1.1.4

Zapytaj o ofertę

Invest Komfort

585557... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Opacka 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 341 dni (do 16.11.2024)
 • Numer ogłoszenia: 65105278
 • Data wprowadzenia: 23.11.2022
 • Aktualizacja: 17.11.2023
Zadzwoń E-mail
Wróć do góry