Gdańsk Św. Wojciech
Borkowska
3 50.7 m2
obserwuj
Napisz
Obserwuj
Ogłoszenie mini
Więcej zdjęć 3
Murapol Osiedle Zen Gdańsk 5.A.1.04: zdjęcie 94457952
Murapol Osiedle Zen Gdańsk 5.A.1.04: zdjęcie 93918102
Murapol Osiedle Zen Gdańsk 5.A.1.04: zdjęcie 93918103
  • Galeria
  • Mapa
Gdańsk Św. Wojciech, Borkowska 3 50.7 m2

Murapol Osiedle Zen Gdańsk 5.A.1.04

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Numer mieszkania: 5.A.1.04
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Inwestycja jest realizowana nieopodal południowej obwodnicy Gdańska, pomiędzy Traktem św. Wojciecha a trójmiejską obwodnicą. Takie usytuowanie osiedla pozwala zarówno szybko wyjechać z Gdańska, jak i łatwo dotrzeć do Śródmieścia.

W tej lokalizacji nie brakuje terenów zielonych - w okolicy znajduje się Park Ferberów, staw będący celem spacerów okolicznych mieszkańców. Z ulicy Borkowskiej można także szybko rowerem lub samochodem dojechać do kaszubskich jezior i lasów, podobnie jak na plażę na Stogach.

Rozwijająca się dzielnica Gdańska już teraz zapewnia dostęp do punktów na co dzień niezbędnych mieszkańcom. Nieopodal jest szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, szeroki wybór sklepów i punktów usługowych - od supermarketów po osiedlowe punkty handlowe, a także centrum sportowo-rekreacyjne.

Osiedle docelowo składało się będzie z sześciu czterokondygnacyjnych budynków, w których powstanie łącznie 346 lokali w układzie od jednego do czterech pokoi. W podziemnych halach garażowych i na terenie osiedla zaplanowano łącznie 400 miejsc postojowych.

W pierwszym etapie inwestycji realizowane są trzy budynki z terminem zakończenia na III kw. 2024 i z lokalami o powierzchni od 27,4 do 74,1 m kw. W związku z tym w czerwcu 2024 rozpoczęła się sprzedaż i budowa drugiego etapu - będą to trzy budynki ze 173 mieszkaniami (od 26 do 89 m kw.)

Do mieszkań na piętrach przynależeć będą tu przestronne balkony o powierzchni nawet 9 m kw. Lokale na parterze będą z kolei miały tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki o metrażu sięgającym nawet 93 m kw.

Teren osiedla wypełniać będzie specjalnie nasadzona zieleń oraz elementy małej architektury. Nie zabraknie tu także stojaków dla rowerów.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji instalacje domu inteligentnego, które umożliwiają zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody. Z kolei filtry antysmogowe zamontowane przy każdym oknie pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem w mieszkaniu. Poza zanieczyszczeniami, filtry chronią wnętrza także przed owadami czy alergenami.

Autorem projektu jest Murapol Architects Drive SA.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 15.05.2024

Aktualizacja: 08.07.2024

Zgłoś

Wróć do góry