Gdańsk Siedlce
Kartuska
2 38.8 m2
obserwuj
Napisz
Obserwuj
Ogłoszenie mini
Więcej zdjęć 2
Murapol Scarpa Gdańsk 1.A.2.11: zdjęcie 94397183
Murapol Scarpa Gdańsk 1.A.2.11: zdjęcie 94397184
  • Galeria
  • Mapa
Gdańsk Siedlce, Kartuska 2 38.8 m2

Murapol Scarpa Gdańsk 1.A.2.11

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Numer mieszkania: 1.A.2.11
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i Goszczyńskiego. Taka lokalizacja - na stoku tzw. Winnej Góry - uzasadnia nazwę inwestycji. Oznacza też dostęp do pełnej dzielnicowej infrastruktury oraz odległość zaledwie kilku przystanków od ścisłego centrum Gdańska z jego ofertą handlową, kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną.

Budynki będą miały siedem kondygnacji, podziemne hale garażowe i lokale usługowe od strony ul. Kartuskiej. W sumie powstaną w ich 282 mieszkania - od kawalerek po lokale czteropokojowe. Dobre doświetlenie wnętrz zapewnią w lokalach portfenetrowe okna (od podłogi po sufit).

Mieszkania na piętrach będą miały balkony, w części przypadków nawet po dwa. Lokale na najwyższych kondygnacjach będą miały tarasy o powierzchni nawet 37 m kw. Z kolei do mieszkań na parterze przylegały będą ogródki (do 104 m kw.) z tarasami wybrukowanym kostką.

Spędzanie czasu na powietrzu na terenie osiedla możliwe będzie także na przewidzianych tu placach zabaw oraz zorganizowanych w formie miejsc rekreacji ogrodach deszczowych.

Dodatkowy komfort życia mieszkańców zapewni znajdująca się w każdym mieszkaniu instalacja inteligentnego domu umożliwiająca zdalne sterowanie temperaturą, zaworami wody czy elektrycznością. Z kolei filtry montowane w nawiewnikach okiennych zapewnią czyste powietrze we wnętrzach mieszkaniowych - pozbawione zanieczyszczeń, alergenów, pyłków.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 06.05.2024

Aktualizacja: 15.07.2024

Zgłoś

Wróć do góry