Nova Lubovidzka "2A" - dom w najlepszej cenie

Deweloper: EkoDeweloper

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 12
Cena
937 000
  • Liczba pokoi
    5
  • Rok budowy
    2022 r.
Adres
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 
Cena za m2
7 815,50
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Termin wydania
Grudzień 2023
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
119,89 m2
Typ ogrzewania
Gazowe

Treść ogłoszenia

Nova Lubovidzka to miejsce, w którym wygoda i nowoczesność przenikają się z naturalnym rytmem życia i bliskością przyrody. Nowoczesne osiedle powstaje na ulicy Lubowidzkiej na gdańskim Jasieniu, który jest dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię.

Lokal dwukondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 119,89 m2 został zaprojektowany z myślą o rodzinach, a także wszystkich osobach, które potrzebują więcej przestrzeni. Cztery sypialnie, dwie łazienki i osobne WC sprawiają, że codzienne przebywanie w domu będzie komfortowe. Centrum życia stanowi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym. Dużym atutem są również przeszklenia – z salonu wprost do ogrodu o pow. 42,52 m2 prowadzą drzwi tarasowe – co sprawia, że w okresie letnim można spędzać czas na świeżym powietrzu. Dom posiadać również będzie garaż jednostanowiskowy, by korzystanie z samochodu było bezpieczne i komfortowe o każdej porze roku.

Realizując proekologiczne wartości naszej firmy, zdecydowaliśmy się na instalację rozchodników na dachach, czyli tzw. zielonych dachów. Rozwiązanie to stanowi naturalną opozycję dla surowej, miejskiej zabudowy i niesie za sobą szereg zalet. Zielone dachy pozwalają obniżyć temperaturę powietrza, niwelują poziom hałasu z zewnątrz oraz pochłaniają szkodliwe pyły i gazy – sprzyjają poprawie jakości życia i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Warto wspomnieć również o aspektach technicznych – zielone dachy to lepsza absorpcja wody deszczowej oraz większa trwałość dachu.

Zielone otoczenie, cisza i spokój, dobre połączenie z centrum – to najważniejsze korzyści, jakie możesz osiągnąć, decydując się na zakup domu na osiedlu Nova Lubovidzka.
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64490265
  • Data wprowadzenia: 23.09.2021
  • Aktualizacja: 18.03.2022