Gdynia Redłowo
Zwycięstwa
4 2021 153.37 m2 3 561 251 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 65429516
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 6
Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92569149
Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249655
Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249656
  • Galeria
  • Mapa
Gdynia Redłowo, Zwycięstwa 4 2021 153.37 m2 3 561 251 zł
Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92569149

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249655

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249656

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249657

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni: zdjęcie 92249658

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Twoje Ostoja Blisko Natury i Centrum Gdyni

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Alvarium, wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w prestiżowej części Redłowa w Gdyni. To miejsce, które łączy w sobie bliskość natury z dogodnym dostępem do serca miasta.

Alvarium oferuje mieszkańcom niezależność w centrum miasta. Wystarczy krótki spacer, aby skorzystać z bogatej oferty usługowej oraz załatwić codzienne sprawy. Dla osób dążących do efektywnego rozwoju kariery, stworzono strefę nowoczesnych biur, w której pracę wspierają nowatorskie rozwiązania technologiczne, tworząc przyjemną atmosferę pracy.

Jeśli lubisz wygodne zakupy, strefa handlu Alvarium spełni Twoje oczekiwania. Pasaż handlowy zapewnia wyjątkowe doznania zakupowe, umożliwiając czerpanie radości z codziennych obowiązków.

Redłowo, w którym osadzona jest inwestycja, to dzielnica otoczona lasami Rezerwatu przyrodniczego Kępa Redłowska. Bliskość Morza Bałtyckiego i malownicze wzgórza tworzą wyjątkowy klimat, który zaprasza do ekskluzywnego i komfortowego życia.

Termin oddania inwestycji Alvarium to I kwartał 2024 roku. Już wkrótce będziecie mogli cieszyć się tym nowoczesnym projektem, który harmonijnie łączy naturę z centrum Gdyni.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

--
REALTY ZONE SP. Z O.O.
to zaufane biuro nieruchomości, działające na terenie aglomeracji warszawskiej oraz trójmiejskiej. Jako doświadczeni specjaliści w branży nieruchomości, za świadczone usługi otrzymujemy wynagrodzenie w postaci prowizji, której wysokość jest ustalana w oparciu o podpisaną umowę pośrednictwa. Prowizja jest pobierana tylko w przypadku pomyślnego zakończenia transakcji.

Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa każdej transakcji, oferując profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w trakcie całego procesu związanego z kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości.

Przedstawiona powyżej oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były jak najbardziej precyzyjne, kompletne i aktualne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą nieruchomości na stronie internetowej REALTY ZONE. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem specjalistów.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 28.08.2023

Aktualizacja: 18.01.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry