2 niezależne pokoje w spokojnej okolicy

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Brodwino
Władysława Cieszyńskiego
2 1977 41 m2 535 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
14
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 14

2 niezależne pokoje w spokojnej okolicy

Cena

535 000

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  5
 • Rok budowy
  1977
Jestem
Firmą
Adres
Sopot Brodwino
Władysława Cieszyńskiego 
Cena za m2

13 048,78

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
NN886240
Liczba pięter w budynku
10
Powierzchnia
41 m2
Typ ogrzewania
Co Miejskie
Stan
Do remontu
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Navigat!

Okolica Brodwino w Sopocie to spokojna i urokliwa dzielnica, która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Znajduje się ona na zachód od centrum Sopotu, co sprawia, że jest doskonałym miejscem dla osób, które cenią spokój i urok nadmorskiego miasta, jednocześnie mając dostęp do jego atrakcji.

Brodwino z trzech stron otoczone jest Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, od wschodu graniczy zaś z Kamiennym Potokiem, co zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem jest bliskość plaży i morza, co sprawia, że mieszkańcy mogą korzystać z uroków sopockiego klimatu przez większą część roku. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas zaledwie 3 minuty spacerem.

Mieszkanie znajduje się na V piętrze w bloku z lat 70- tych. Jest to nieruchomość o powierzchni 41 m², składająca się z 2 osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC - z korytarza mamy dostęp do wszystkich pomieszczeń.
Mieszkanie sprzedawane jest razem z widocznym wyposażeniem. Chociaż wymaga ono remontu, to oferuje wiele możliwości przystosowania jego do własnych potrzeb i gustu. To świetna okazja dla osób, które marzą o własnym, spersonalizowanym wnętrzu.

Mieszkanie o ekspozycji zachodniej to dodatkowy atut, ponieważ jest ono dobrze doświetlone przez zachodnie słońce, co tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. Po remoncie będzie to wygodne i funkcjonalne mieszkanie, które zapewni komfortowe warunki jego mieszkańcom.

W bloku znajdują się 2 windy, do mieszkania przynależy piwnica, a w okolicy bezpośrednio przy bloku znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Położenie w spokojnej okolicy Sopotu z bliskością morza i zielenią czyni to miejsce atrakcyjnym dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury.Zapraszamy na prezentację.
Navigat Nieruchomości tel. 608430... Wyświetl numer

Bezpieczna transakcja dzięki:
- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 21427 ).
- Polisie OC Pośrednika GENERALI Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. NR 48296322 do kwoty 200.000 EUR
- Usługom finansowym Ekspert finansowy NOTUS
- Możliwości ubezpieczenia kupowanej nieruchomości 
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres b...@navig... Wyświetl e-mail z dopiskiem "Dane osobowe”.
Czytaj więcej

W pobliżu

Numer ogłoszenia: 65495019

Aktualizacja: 12.02.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Navigat Nieruchomości

Działka budowlana Koleczkowo ul. Hippiczna

Ogłoszenie podstawowe

280 000 zł

Aktualizacja: 4 dni temu

Komfort obcowania i cieszenia się naturą!

Ogłoszenie podstawowe

399 000 zł

Aktualizacja: 4 dni temu

Komfort obcowania i cieszenia się naturą!

Ogłoszenie podstawowe

349 000 zł

Aktualizacja: 4 dni temu

Centrum Gdańska, spacerem do pomnika Neptuna

Ogłoszenie podstawowe

799 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
2 niezależne pokoje w spokojnej okolicy

Oferta, którą oglądasz

2 niezależne pokoje w spokojnej okolicy

Zapytaj o ofertę

Joanna Żukowska

608430... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Sopot Brodwino
Władysława Cieszyńskiego 
Zobacz dane kontaktowe
Zadzwoń SMS
Wróć do góry