Dom wolostojący do własnej aranżacji

Ogłoszenie podstawowe
Rumia Janowo
3 Maja
8 1990 245.8 m2 830 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
7
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 7

Dom wolostojący do własnej aranżacji

Cena

830 000

  • Liczba pokoi
    8
  • Rok budowy
    1990
Jestem
Firmą
Adres
Rumia Janowo
3 Maja 
Cena za m2

3 376,73

Rodzaj nieruchomości
Dom wolnostojący
Nr oferty
NN144048
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
245,80 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni - Rumia - jedna z najprężniej rozwijających się gmin ościennych Trójmiasta - to wymarzona alternatywa dla osób pracujących mieście - szukających spokojnego miejsca do życia.
Świetnie rozwinięta komunikacja miejska , bliskość szkoły , przedszkola , żłobka, przychodni lekarskiej , Centrum Handlowe Auchan. O popularności lokalizacji świadczy sąsiedztwo tylko domów jednorodzinnych oraz stale rosnące w okolicy ceny nieruchomości.  Z tej lokalizacji również dotrzemy do najpiękniejszych miejsc na mapie Trójmiasta w zaledwie 15 minut. Rewa czy Kazimierz gdzie jest dużo ścieżek dla amatorów sportów jak rower bieganie czy jazda na rolkach. 

Prezentowana nieruchomość to ponad  250 metrowy wolnostojący dom , ulokowany na działce o powierzchni 500m2 - strony świata północ-południe-wschód-zachód.
Dwukondygnacyjny z ogrodem i piwnicą po całej bryle budynku, co dodaje nam jeszcze więcej przestrzeni i możliwości, np prowadzenia działalności. Dom na ten moment to stan developerski zamknięty, właściciele zadbali o doprowadzenie wszystkich przyłączy. Dom był ogrzewany dlatego nie jest wyczuwalna wilgoć. Budynek ocieplony, na dachu dachówka ceramiczna, a pod nią wełna 20stka. Możliwość aranżacji zmiany układu, daje nam duże pole do popisu. 
Pierwszy poziom nieruchomości to osobna kuchnia, łazienka, salon z wyjściem na taras od strony południowo-zachodniej co powoduje, że promienie słońca wpadają nam przez duże okna wprost do domu.
Na następnym piętrze mamy 3 osobne pokoje, łazienkę, WC , w czym jeden pokój na ten moment jest przygotowany pod kuchnię, ale bez problemu możemy zamienić go na spory pokój np dla dziecka. Dom posiada jeszcze strych,  mamy przygotowane deski stropowe, więc nowy nabywca może samemu zaprojektować co może w nim być, do kaleci około 1,8m.
Całość domu zamyka piwnica z garażem/ dwa osobne pomieszczenia np spiżarnie osobna kotłownia, następnie  pomieszczenie z którego wyjdziemy do ogrodu.
Cała działki ogrodzona.


Zapraszamy na prezentację.
Navigat Nieruchomości tel. 608430... Wyświetl numer

Bezpieczna transakcja dzięki:
- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 21427 ).
- Polisie OC Pośrednika GENERALI Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. NR 48296322 do kwoty 200.000 EUR
- Usługom finansowym Ekspert finansowy NOTUS
- Możliwości ubezpieczenia kupowanej nieruchomości 
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres b...@navig... Wyświetl e-mail z dopiskiem "Dane osobowe”.
Czytaj więcej

W pobliżu

Numer ogłoszenia: 65336533

Aktualizacja: 18.01.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Navigat Nieruchomości

Działka budowlana Koleczkowo ul. Hippiczna

Ogłoszenie podstawowe

280 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Centrum Gdańska, spacerem do pomnika Neptuna

Ogłoszenie podstawowe

799 000 zł

Aktualizacja: 4 dni temu

3 pokojowe ciepłe mieszknie, od południa

Ogłoszenie podstawowe

599 000 zł

Aktualizacja: 8 godzin temu

Perełka w centrum Żabianki - SWPDL!

Ogłoszenie podstawowe

799 000 zł

Aktualizacja: 7 dni temu
Dom wolostojący do własnej aranżacji

Oferta, którą oglądasz

Dom wolostojący do własnej aranżacji

Zapytaj o ofertę

Karolina Zdaniewicz

608430... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Rumia Janowo
3 Maja 
Zobacz dane kontaktowe
Zadzwoń SMS
Wróć do góry