Działka usługowa Rotmanka - budynek 650 m2 PU z PNB

Ogłoszenie premium
Rotmanka
Bajki
1002 m2 649 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
9
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 9

Działka usługowa Rotmanka - budynek 650 m2 PU z PNB

Cena

649 000

Jestem
Firmą
Adres
Rotmanka
Bajki
Cena za m2

647,70

Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
1 002 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej (usługowej) o powierzchni 1002 m2  z decyzją pozwoleniem na budowę budynku usługowego Przedszkola lub Przychodni Zdrowia z pełną dokumentacją projektową o powierzchni użytkowej 656 m2  w miejscowości Rotmanka, ul Bajki, Gmina Pruszcz Gdański.

Możliwość zmiany projektu w zakresie rozkładu pomieszczeń  i adaptacji ostatniego piętra (poddasza na duże mieszkanie). 
 
Miejscowość Rotmanka położona jest na granicy gminy miasta Gdańsk, gminy wiejskiej Pruszcz Gdański i miasta Pruszcz Gdański. Teren obejmuje obszar silnie zurbanizowany z zabudową wielorodzinną. Działka jest położona naprzeciw osiedla domów wielorodzinnych. W promieniu 3 km zlokalizowanych jest kilka osiedli mieszkaniowych i trwa budowa kilku kolejnych dużych osiedli mieszkaniowych. Jest to obszar z dynamicznie zwiększającą się populacją mieszkańców.
Aktualnie obowiązuje MPZT na podstawie - Uchwały Nr XXXII/178/2005 Rady Gminy Pruszcz Gdański z dnia 10 sierpnia 2005 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Pruszcz Gdański - część wyżynna oraz Uchwały Nr LI/21/2023 Rady Gminy Pruszcz Gdański z dnia 24 lutego 2023 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Pruszcz Gdański – część wyżynna.
Zgodnie z rysunkiem planu i §68 MPZP działka jest objęta funkcją podstawową: MU - zabudowa mieszkaniowo usługowa; ZN – zieleń naturalna; W – wody otwarte. Zgodnie z planem, na terenu MU zaprojektowano funkcję usługową.
Przedmiotem inwestycji jest budynek usługowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Plan dopuszcza realizację na wydzielonym terenie różnorodnych usług oraz nie ustala proporcji między zabudową usługową a mieszkaniową w obrębie terenu.
W ramach inwestycji na terenie działki zaprojektowano 9 miejsc postojowych w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych.
Projektowany budynek zaliczamy do jednej kategorii zagrożenia ZL: ZL II – przeznaczone przede wszystkim do użytku ludzi, takie jak biura, szpitale, ośrodki zdrowia, żłobki, przedszkola, domy dla osób starszych.
Koncepcja budynku zakłada możliwość prowadzenia różnej działalności usługowej m.in. tj. działalności biurowej i usługowej np. przychodni zdrowia, żłobka, przedszkola, szkoły językowej itp. Na sąsiadujących działkach planowana jest budowa kompleksu usługowo- mieszkaniowego, który stanowić będzie centrum usług dla tej części dzielnicy Rotmanka.
Projekt architektoniczny ma charakter uniwersalny i na etapie realizacji można dokonać zmian nieistotnych lub na bazie decyzji pozwolenie na budowę wprowadzić projekt zamienny dostosowując do planowanej działalności.
Budynek zaprojektowany jest w oparciu o ekologiczne rozwiązania: pompy ciepła, panele fotowoltaniczne, wentylacje mechaniczną połączoną z rekuperacją.
Do ceny należy dodać podatek VAT.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65510908

Aktualizacja: 19.02.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Sprzedam mieszkanie

Ogłoszenie podstawowe

699 000 zł

Aktualizacja: 23 dni temu
Działka usługowa Rotmanka - budynek 650 m2 PU z PNB

Oferta, którą oglądasz

Działka usługowa Rotmanka - budynek 650 m2 PU z PNB

Zapytaj o ofertę

Bogdan

530356... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości

Lokalizacja

Adres
Rotmanka
Bajki
Zadzwoń SMS
Wróć do góry