Idealne pod Kancelarie Nowe 126 m.kw Stare Miasto

Idealne pod Kancelarie Nowe 126 m.kw Stare Miasto

2 238 588 zł
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2019 r.
 • Powierzchnia
  126,19 m2
obserwuj to ogłoszenie
Skontaktuj się
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 7
Zainteresowała mnie ta oferta, poproszę więcej zdjęć na e-maila.
Polityka prywatności
Cena
2 238 588
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
Gdańsk Śródmieście
Chmielna 
Cena za m2
17 739,82
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
227714
Liczba pięter w budynku
6
Powierzchnia
126,19 m2
Typ ogrzewania
Co miejskie
Dodatkowe informacje
 • Winda

Treść ogłoszenia

Idealne pod kancelarie 126 m.kw z widokiem na Stary Żuraw i Motławę - Stare Miasto.

Lokalizacja:
Apartamenty położone w Inwestycji "Granaria” zlokalizowanej na Wyspie Spichrzów - w samym sercu Gdańska. Wszystkie najważniejsze atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilku minut spacerem. Takie położenie sprawia, że mieszkańcy Granarii będą mogli korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania miasto - licznych restauracji, kawiarni, kin, muzeów, teatrów czy sklepów, bez długich dojazdów czy stania w korkach. Marina Gdańsk, położona tuż obok, to wymarzone miejsce do realizowania pasji związanych z żeglowaniem i sportami wodnymi, a także możliwość podziwiania fantastycznych prezentacji flotylli jachtów przypływających na regaty. To nowy standard i zupełnie nowa jakość życia w Gdańsku. 
Przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów zapewniają bezproblemowe i szybkie połączenia z pozostałymi częściami miasta. Dojazd do najważniejszych punktów komunikacyjnych łączących Gdańsk z innymi miastami zajmuje odpowiednio:

• Dworzec kolejowy - 6 min.
• Stacja SKM Gdańsk Śródmieście - 5 min.
• Lotnisko Gdańsk - 22 min.


Informacje o Nieruchomości:
Granaria to wyjątkowe przedsięwzięcie, które łączy potrzeby nowoczesnego, europejskiego miasta z jednoczesnym poszanowaniem jego dziedzictwa i bogatej historii. To całościowy koncept miejski, w ramach którego powstaną apartamenty, punkty usługowe i handlowe, parking podziemny oraz nowoczesny hotel z licznymi salami konferencyjnymi. Całość projektu zwieńczy ogólnodostępny plac miejski oraz nowa kładka dla pieszych, która połączy go z centrum miasta.

Główny koncept związany z potencjałem przeprowadzenia transakcji i samą nieruchomością to zakup dwóch apartamentów o powierzchni 68,12m2 i 58,07 m2 położonych bezpośrednio koło siebie z możliwością zaadaptowania części korytarza na ewentualne potrzeby zrobienia np. małego sekretariatu. Każdy apartament posiada miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Zakup miejsc parkingowych nie jest obligatoryjny, a podana cena ich nie obejmuje

Granaria oferuje swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia wynikającą z unikalnego połączenia - zalet związanych z mieszkaniem w ścisłym centrum dużego miasta i jednocześnie w enklawie spokoju, w której płynnie przenikają się nowoczesność z elementami historycznymi. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji wewnętrze patio wypełnione zielenią i starannie zaaranżowanymi miejscami do wspólnego wypoczynku. Koncept kawiarniano-restauracyjny, zlokalizowany na parterze, wraz z licznymi punktami usługowo-handlowymi, wznoszą komfort codziennego życia na nowy poziom. Jednocześnie mieszkańcy Granarii będą mogli korzystać z wszystkiego, co ma do zaoferowania duże miasto.

Standard:
Oba apartamenty są w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji na przyszłe potrzeby nowych właścicieli lub najemców. Sama Inwestycja to budynek o wysokim standardzie w której płynnie przenikają się nowoczesność z elementami historycznymi.

Podsumowanie:
Apartamenty Granaria w oferowanym koncepcie zakupu to idealna okazja stworzenia unikalnej przestrzeni na przyszłe potrzeby np. kancelarii prawnej w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie trójmiasta z niepowtarzalnym widokiem i zachowaniem bardzo dobrego standardu.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Outlined above proposal is not a commercial offer for the purposes of the law but is informative. All data relating to real estate was obtained on the basis statements of the Sellers.

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie standardowe

Cena

5 700 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

3 890 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

399 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Cena

950 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe

Adam Dubiella

730308... Wyświetl numer
Polityka prywatności
Zadzwoń
Zobacz dane kontaktowe
Pośrednik / agencja nieruchomości
Adres
Gdańsk Śródmieście
Chmielna 
Ważne jeszcze 342 dni (do 30.09.2021)
partnersinternational.pl
 • Numer ogłoszenia: 63407172
 • Data wyróżnienia: 21 października 2020
 • Data wprowadzenia: 8 maja 2020
 • Aktualizacja: 30 września 2020
 • Wyświetleń: 587
 • Wyświetleń na liście: 12 104
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS