Luzino Luzino

Ogłoszenie podstawowe
Luzino
Luzino
90800 m2 3 500 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
5
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 5

Luzino Luzino

Cena

3 500 000

Jestem
Firmą
Adres
Luzino
Luzino
Cena za m2

38,55

Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
90 800 m2
Powierzchnia działki
90 800 m2
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Jeśli szukasz idealnej działki inwestycyjnej pod budowę dużego osiedla domów jednorodzinnych, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że warto zainwestować w Luzinie!

Lokalizacja:
Luzino jest wsią kaszubską położoną w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim. Jest siedzibą gminy Luzino, która liczy ponad 17 tysięcy mieszkańców. Luzino leży nad rzeką Bolszewką, w pobliżu drogi krajowej nr 6 i linii kolejowej Gdańsk-Słupsk-Stargard. W Luzinie znajdują się zabytkowe kościoły, szkoła podstawowa im. Lecha Bądkowskiego i cmentarz katolicki. W okolicy wsi można podziwiać pozostałości wczesnośredniowiecznego grodu z IX wieku.
Luzino jest atrakcyjną inwestycyjnie miejscowością, ponieważ oferuje dogodne połączenie z Trójmiastem i nadmorskimi kurortami. W gminie realizowane są projekty unijne związane z modernizacją oświetlenia, budynków użyteczności publicznej oraz ciągów pieszych i rowerowych. W gminie działa wiele organizacji pozarządowych, które organizują imprezy kulturalne, sportowe i turystyczne. Luzino jest miejscem przyjaznym dla rodzin, aktywnych ludzi i przedsiębiorców.
Nieruchomość:
Są to dwie, bardzo malownicze działki o łącznej powierzchni 9,08ha. Obie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zawiera w sobie wstępny podział na około 60 mniejszych działek oraz drogi wewnętrzne. Ponadto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje dla tych działek zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, podpiwniczone domy wolnostojące do dwóch kondygnacji. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy to 30% powierzchni każdej nowo wydzielonej działki. Działki są położone na lekko pagórkowatym terenie, z pięknym widokiem na okoliczną przyrodę.

Media:
Prąd i woda znajdują się w odległości około 100m od granicy działki. W pobliżu nie występuje kanalizacja.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! To wyjątkowa okazja dla ambitnych inwestorów, którzy chcą stworzyć nowoczesne i komfortowe osiedle domów jednorodzinnych w Luzino!

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl
Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Gdańsk. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Dzwoniąc pytaj o numer oferty 1542 z systemu inetonline.pl
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od WGN

Gdańsk Śródmieście Dobra

Ogłoszenie podstawowe

430 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Gdańsk Romualda Traugutta

Ogłoszenie podstawowe

455 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Gdańsk Sobieszewo Gdansk

Ogłoszenie podstawowe

2 039 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Gdańsk Morena Piecewska

Ogłoszenie podstawowe

525 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Luzino  Luzino

Oferta, którą oglądasz

Luzino Luzino

Zapytaj o ofertę

Michał Żołnowski

66...... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Luzino
Luzino
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 246 dni (do 03.06.2024)
  • Numer ogłoszenia: 65338923
  • Data wprowadzenia: 02.06.2023
  • Aktualizacja: 05.06.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry